Rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē pirmdien izdarīja Latvijas aizsargs Georgijs Pujacs, taču viņa pārstāvētā Novosibirskas „Sibirj” izbraukumā ar 2:3 (0:1, 2:0, 0:2) piekāpās Habarovskas „Amur” vienībai.

"Sibirj" komandai šis bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Pujacs rezulatīvu piespēli izdarīja spēles 31.minūtē, kad palīdzēja Aleksandram Suglobovam panākt neizšķirtu 1:1.

Kopā šajā māčā Latvijas aizsargs laukumā pavadīja 19 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā izdarīja arī vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Vēl „Sibirj” labā vārtus guva Stepans Saņņikovs, bet uzvarētājiem precīzi bija Sergejs Plotņikovs, Vitālijs Šuļakovs un Dmitrijs Lugins.

Pujacs šajā sezonā 15 spēlēs guvis vienus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles.

KHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Sibirj" vienība ar 32 punktiem 29 mačos atrodas priekšpēdējā.