Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētais Novosibirskas „Sibirj” trešdien Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ar 5:3 (1:2, 2:1, 2:1) pārspēja cita Latvijas valstsvienības spēlētāja Alekseja Jerofejeva Novokuzņeckas „Metallurg”, turklāt Pujacs šai spēlē izcēlās ar gūtiem vārtiem.

Pirmie vārtus otrajā spēles minūtē guva mājinieki, „Metallurg”, turklāt skaitliskajā vairākumā, bet vēl pēc trim minūtēm rezultāts jau bija 2:0 Novokuzņeckas kluba labā, līdz 13. minūtē Artjoms Vorošilovs vienus vārtus „Sibirj” labā atguva.

Otrās trešdaļas sākumā „Sibirj” rezultātu izlīdzināja un perioda beigās arī izvirzījās vadībā ar 3:2.

Trešās trešdaļas sākumā „Metallurg” guva trešos vārtus, bet tad sekoja divi bezatbildes vārti no „Sibirj”, un pēdējo, piekto ripu Vadima Tarasova sargātajos vārtos raidīja Georgijs Pujacs, panākot 5:3 savas komandas labā.

Citā KHL spēlē Omskā Latvijas izlases uzbrucēja Mārtiņa Cipuļa „Amur” ar 0:4 piekāpās vietējam „Avangard”. Cipulis bija Habarovskas komandas līderis izdarīto metienu skaita ziņā - viņš piecreiz centās pārspēt omskiešu vārtsargu Aleksandru Osipovu, taču tas neizdevās. Kopumā „Avangard” vārtsargs atvairīja 25 metienus.

Vārtus „Avangard” labā šai spēlē guva Aleksejs Kaļužnijs, Romāns Červenka, Aleksandrs Popovs un Jaromīrs Jāgrs.