Uzvaru Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien izcīnīja Latvijas komanda “Rīga”, kas izbraukumā ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) pārspēja Orenburgas “Belije tigri” komandu.

Lai gūtu pirmos vārtus “Rīga” komandai vajadzēja nedaudz mazāk par septiņām minūtēm, kad pēc Artūra Salijas piespēles precīzs bija Ņikita Jevpalovs. Turpinājumā aktīvāk uzbruka rīdzinieki, kuri metienus pa pretinieku vārtiem izdarīja biežāk.

Otrajā periodā spēles gaida izlīdzinājās, bet viesu vienības otros vārtus trešdaļas 19.minūtē guva Roberts Bukarts, kuram ar rezultatīvu piespēli palīdzēja Mārtiņš Jakovļevs, bet trešajā trešdaļā mājinieki vienus vārtus atguva, kad precīzs bija Vadims Pereskokovs. Turpinājumā rezultāts vairs nemainījās un "Rīga" svinēja uzvaru.

Arī nākamās divas cīņas „Rīga” hokejisti aizvadīs izbraukumā, tiekoties ar Toljati "Ladja" un Ņižņekamskas "Reaktor".

MHL Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā "Rīga" ar 32 punktiem 28 spēlēs ieņem sesto pozīciju.