Rīgas 'Dinamo' ar zaudējumu sāk sezonas noslēguma mājas spēļu sēriju

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas mājas spēļu pēdējo sēriju otrdien, 23. februārī, ar zaudējumu sāka Rīgas "Dinamo", kas ar 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) piekāpās Ufas "Salavat Julajev".

Rīdziniekiem sezonas izskaņā tagad vēl atlikušas divas spēles - ceturtdien pret Minskas "Dinamo" un sestdien pret Habarovskas "Amur".

Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guva Mārtiņš Dzierkals, kurš otrajā periodā samazināja rezultāta starpību 1:2. Pirmajā periodā astotajā minūtē pēc labas "Salavat Julajev" saspēles vārtus guva Sakari Maninens, bet 18. minūtē Pavels Koļedovs panāca 2:0 viesu labā.

Trešos vārtus Ufas komanda guva pēdējās trešdaļas sestajā minūtē, kad precīzs vairājumā bija Dmitrijs Kugriševs.

KHL spēle: Rīgas Dinamo - Salavat Julajev
Spēles statistika
Rīgas Dinamo - Salavat Julajev 1:3. Spēle noslēgusies
Robertam Bukartam divi labi metieni. Ripa neiet vārtos.
Rīgas Dinamo ņem pārtraukumua diavrpusi minūtes pirms mača beigām. Rīgas Dinamo maina arī vārtsargu pret vēl vienu laukuma spēlētāju.
Naļimovs tver ripu pēc metiena no tuvas distances. Rīdziniekiem atliek arvien mazāk laika, lai saasinātu cīņu šajā spēlē.
Komandas mazinājušas apgriezienus. Jāspēlē mazāk par septiņām minūtēm, kurās Salavat Julajev cenšas droši nosargāt uzvaru.
Rīgas Dinamo labu pretuzbrukumu pēdējā brīdī pārtrauc Salavat Julajev, pārķerot piespēli. Tad seko divi bīstami metieni, Salavat Julajev vārtsargs glābj.
47:36 min. Rīgas Dinamo mazākumsRīdzinieki pirms brīža zaudēja vārtus mazākumā, tagad vēl viens noraidījums. Šoreiz "atpūsties" dodas Sunds.
45:03 min. Rīgas Dinamo - Salavat Julajev 1:3Laba Salavat Julajev saspēle un Kugriševs ar plaukstas metienu raida ripu vārtos. Labs metiens aizsarga aizsegā, Naļimovs īsti neredzēja ripas lidojumu.
44:29 min. Rīgas Dinamo vairākumsSkārlrts aizsardzībā bloķēja pretinieku, lai viņš netiktu pirmais pie ripas. Tiesneši to pamana.
Pagaidām bez bīstamiem momentiem perioda sākumā, lai gan spēle samērā aktīva. Ja salīdzina ar sestdien notikušo spēli Maskavā pret CSKA.
Sākas 3. periods
Rīgas Dinamo - Salavat Julajev 1:2. Noslēdzies 2. periods
38:15 min. Abpusējais sodsSpēle kļūst asāka, ātrāka un agresīvāka. Rīdzinieki neizmanto divus pretuzbrukumus, bet tad Švanenbergs pārkāpj noteikumus. Mājinieki gan nepaliek mazākumā, jo pārāk agresīvi pie vārtiem tajā brīdī nospēlē Džefs Plets.
Salavat Julajev aktīvs vairākums, Naļimovam un aizsargiem nākas pasvīst. Izdodas neļaut pretiniekiem gūt vārtus, Dinamo pilnā sastāvā
33:11 min. Rīgas Dinamo mazākumsAizsardzībā kļūdās rīdzinieki, Tumanovs vārtu priekšā ar nūju iebrauc kaklā pretiniekam.
Divas ļoti laimīgas epizodes mājiniekiem. Ufas hokejisti divreiz netrāpa praktiski tukšos vārtos. Salavat Julajev pažēlo Rīgas Dinamo šajā epizodē.
28:14 min. Rīgas Dinamo - Salavat Julajev 1:2Uzreiz pēc iepriekšējās epizodes seko rezultatīvas Dinamo pretuzbrukums. Džeriņš uzmet pa pretinieku vārtsarga kājsargiem, ripa atlec pie Dzierkala, kurš uzreiz raida ripu vārtoshttps://twitter.com/hcDINAMORIGA/status/1364281336089968644
Četru minūšu vairākums netiek izmantots. Un uzreiz izgājiens pie Dinamo vārtiem. Naļimovs glābj.
Dārziņam laba iespēja vārtu priekšā, bet nospēlēja diezgan neveikli, jo laikam nepamanīja, ka vārtsargs jau ir noguldīts.
Roberts Bukarts vairākumā neizmanto ļoti labu momentu pēc Dārziņa piespēles. Pēc tam nelieli asumi pie Salavat Julajev vārtiem.
23:54 min. Rīgas Dinamo vairākumsRoberts Bukarts paliek guļot uz ledus. Tiesneši situāciju nefiksē, bet pēc konsultēšanās iedod 2+2 minūšu sodu pretiniekam. Atkārtojumā gan sitiens ar augsti paceltu nūju izskatījās apzināts, bet soģi izlēma nesodīt bargāk viesus.
Sākas 2. periods
Rīgas Dinamo - Salavat Julajev 0:2. Noslēdzies 1. periodsSalavat Julajev perioda izskaņā vēl varēja panākt jau 3:0. Naļimovs glāba.
17:29 min. Rīgas Dinamo - Salavat Julajev 0:2Salavat Julajev turpina dominēt un panāk divu vārtu pārsvaru. Rīdziniekiem neizdodas pārtvert ripu, bet nedaudz avantūriski centieni maksāja golu - ātra saspēle un Koļedovs bez problēmām pārspēj Naļimovu.
Rīgas Dinamo visnotaļ bīstamas piespēles uz vārtu priekšu, bet neizdodas pielabot ripu vārtos. Šis bija jau cerīgāks vairākums, lai gan netiek izmantots.
12:25 min. Rīgas Dinamo vairākumsBērziņš centīgi nospēlēja uzbrukumā, divi Salavat Julajev hokejisti viņu ķeksē. Tiesneši fiksē sodu
Maninens atkal saņem piespēli vārtu priekšā no aizvārtes. Šoreiz Naļimovs tver ripu.
7:24 min. Rīgas Dinamo - Salavat Julajev 0:1Somi noorganizē pirmo vārtu Ufas komandai. Hartikainens skaisti apslido un atbrīvojas no sedzēja, seko piespēle uz vārtu priekšu, kur Maninens ar "one timer" metienu pārspēj Naļimovu.
Rīdziniekiem neveiksmīgs vairākums. Praktiski tā arī neizdevās divu minūšu laikā nostiprināties pretinieku zonā. Tikai vairākuma beigās divi metieni pa Salavat Julajev vārtiem.
3:40 min. Rīgas Dinamo vairākumsIndraši paklupina Paņins. Tiesneši bija blakus un bez ierunām - divu minūšu sods.
Salavat Julajev aktīvi sāk spēli. Dinamo kļūdas viduszonā un gandrīz paši "izkārto" pretiniekiem golu. Izdodas izglābt situāciju. Tad Pletam labs metiens, kas tiek bloķēts. Vēlāk jau spēlē pirmo reizi iesaistās Naļimovs.
Spēle sākusies
Iepriekšējā mačā rīdzinieki pārtrauca neveiksmju sēriju. Protams, rezultāts paliks statistikā, pati spēle aizmirsīsies. CSKA spēlēja ar ļoti eksperimentālu sastāvu.https://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-vienmula-spele-pieveic-eksperimentalo-cska-sastavu.d?id=52954799
Abas komandas pirms trīs nedēļām tikās Ufā. Rīdzinieki pakutināja nervus toreiz mājiniekiem.https://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-atspele-tris-vartu-deficitu-un-ufa-zaude-bullisos.d?id=52901699
Rīgas Dinamo hokejistiem pirms atvaļinājuma atlikušas trīs mājas spēles. Pirmajā no tām šovakar jātiekas ar spēcīgo Ufas "Salavat Julajev". Ufas komandai punktus vajag, lai pacīnītos par trešo vietu Austrumu konferencē. Rīdziniekiem jau ilgāku laiku neko nevajag...