Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" regulārajā čempionātā ar uzvaru sāka trīs mājas spēļu sēriju, otrdien ar 4:2 pieveicot Mitišču "Atlant".

Rīdzinieki tādējādi pārtraukuši trīs zaudējumu sēriju, tomēr četrās no pēdējām piecām spēlēm spēlēm spējuši gūt punktus, un tagad KHL Rietumu konferences kopvērtējumā ir iekļuvuši labāko astotniekā.

Lai gan rīdzinieki jau mača otrajā minūtē zaudēja vārtus, Latvijas klubs spēja atspēlēties un gūt skaistu uzvaru. Rīgas "Dinamo" rindās labā vārtus guva Lauris Dārziņš, Gunārs Skvorcovs, Milans Jurčina un Marcels Hosa.

Spēles pēdējais periods rīdziniekiem izvērtās asiņains, jo maču nepabeidza Lauris Dārziņš un Andris Džeriņš. Dārziņš perioda sākumā saņēma spēcīgu metienu ar ripu pa seju, savukārt Džeriņu ar rupjību "izslēdza" Igors Radulovs, kurš saņēma par to disciplināro sodu (5+20).