Rīgas 'Dinamo' atkal aizspēlējas līdz pagarinājumam un zaudē 'Traktor'

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā ceturto maču pēc kārtas līdz pagarinājumam aizcīnījās Rīgas "Dinamo", kas mājas spēļu ievadā ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:1) piekāpās Čeļabinskas "Traktor".

Rīgas "Dinamo" šogad piecos mačos tikai reizi cīņu noslēgusi pēc 60 minūtēm.

Jau spēles 55. sekundē Brendons Makmilans pēc Riharda Mareņa piespēles meistarīgi pārspēja pretinieku vārtsargu. "Traktor" vienīgo vārtu guvumā pamatlaikā savu kāju - vārda vistiešākajā nozīmē - pielika jau pieminētais Marenis. Spēles 26. minūtē pēc Raiana Stoa metiena ripu atvairīja Rīgas "Dinamo" vārtsargs Timus Bilalovs, tomēr pieslidojšais Marenis neveiksmīgi ar kāju iestūma ripu vārtos.

Pagarinājumā jau 14. sekundē "Traktor" guva uzvaras vārtus - pēc iemetiena Niks Beilens atdeva piespēli Jonasam Enlundam, kurš vienatnē izslidoja pret Biļalovu un pārspēja krievu vārtsargu.

Turpinot mājas spēļu sēriju, Rīgas "Dinamo" 15. janvārī uzņems vienu no sezonas pārsteigumiem, Austrumu konferences līderi Jekaterinburgas "Avtomobiļist".

KHL spēle: Rīgas Dinamo - Traktor
Sākas papildlaiks.
60:14 min. Rīgas Dinamo - Traktor 1:2. Spēle noslēgusiesPēc iemetiena ripa nonāca pie Traktor, viena piespēle un Enlunds vienatnē izslido un pārspēj Biļalovu.
Rīgas Dinamo - Traktor 1:1. Noslēdzies pamatlaiks
Komandas četras ar pusi minūtes spēlēs bez pauzēm. Sākas pēdējā minūte pamatlaikā.
Biļalovs glābj, kad Traktor hokejists apslidoja vārtus un centās iemest tukšajā stūrī. Biļalovs paspēja pārvietoties.
Džeriņam puslīdz bīstams momens, bet Demčenko atkal glābj Traktor. Jāspēlē vēl 5 minūtes pamatlaikā.
Makmilans bloķē metienu bet ripa pazūd kaut kur ekipējumā
Biļalovs glābj Dinamo pēc Dugina plauksts metiena.
Miķelis labi saspēlējas ar Dārziņu un izveido labu momentu.
Ļoti daudz cīņas, komandas lieki neriskē un cenšas izveidot drošu momentu. To apliecina arī metienu statistika - 5:1 3. periodā.
Komandas jau vairāk par 5 minūtēm spēlē bez pauzēm. Makmilanam bīstams metiens, bet kopumā šajā laikā daudz cīņas, bez bīstamiem momentiem.
Pēc Makmilana metiena Traktor vārtsargs Demčenko nepiespiež ripu, bet Sotniekam nesanāk atkārtotais metiens.
Rīgas Dinamo - Traktor. Statistika pēc 2. periodaMetieni pa vārtiem: 16 (12+4) - 16 (3+13)Uzvarēti iemetieni: 18 (11+7) - 15 (7+8)Bloķēti metieni: 10 (6+4) - 8 (3+5)Spēka paņēmieni: 1 (0+1) - 7 (5+2)Soda minūtes: 2 (0+2) - 2 (2+0)
Sākas 3. periods
Rīgas Dinamo - Traktor 1:1. Noslēdzies 2. periods
Pēc Dzierkala piespēles laba iespēja Džeriņam, bet Traktor glābj vārtsargs.
Biļalovs glābj Dinamo. Pamatīga Traktor ofensīva.
Rīdzinieki 2. periodā nepilnu 16 minūšu laikā izdarījuši tikai divus metienus. Pretiniekiem astoņi metieni šajā periodā.
Augsts spēles temps, bet momenti neveidojas ne vienai, ne otrai komandai.
Labs Dinamo mazākums, Traktor īsti neko neizveidoja 2 minūšu laikā.
30:08 min. Rīgas Dinamo mazākumsMarenis uzbrukumā pārāk aktīvi cīnījās ar pretinieku un nopelna sodu.
25:05 min. Rīgas Dinamo - Traktor 1:1Stoa metienu atvaira Biļalovs, bet Marenis to neveiksmīgi iestumj savos vārtos. Marenis pēc tam dusmās salauž nūju
Biļalovs atvairījis jau trīs metienus 2. periodā - 1. periodā 20 minūtē bija tris metieni, tagad jau dažās minūtēs.
Sākas 2. periods
Rīgas Dinamo - Traktor. Statistika pēc 1. periodaMetieni pa vārtiem: 12 - 3Uzvarēti iemetieni: 11 - 7Bloķēti metieni: 6 - 3Spēka paņēmieni: 0 - 5Soda minūtes: 0 - 2
Rīgas Dinamo - Traktor 1:0. Noslēdzies 1. periods
Biļalovs ar kāju atvaira Ribakova metienu. Traktor atguvies, bet jāspēlē mazāk par 2 minūtēm 1. periodā
Biļalovs tver pirmo metienu pa saviem vārtiem. Metienu izdarīja Bergstrēms, kura vecāki šodien atbraukuši uz Rīgu vērot maču.
Dārziņš labi apspēlēja pretiniekus, bet metiens virsū vārtsargam. Skaista epizode!
Traktor pretuzbrukumā izveido pirmo momentu, bet metiens pāri vārtiem. Buļalovs tā arī vēl nav "uz ādas" izbaudījis pretinieku metienus. 8:0 - tāds rezultāts izdarītajos metienos.
Lielisks vairākums un mājinieku ofensīva turpinās jau vienādos sastāvos.
Dārziņš trāpa pa vārtu pārliktni, tad atdod lielisku piespēli Miķelim, kurš netrāpa no vārtu priekšas.
Dārziņš atdeva labu piespēli Sotniekam pie vārtiem, bet Dinamo aizsargam nesanāca īsti apstrādāt ripu.
7:38 min. Rīgas Dinamo vairākumsKristians Tomass labi pacīnījās pie apmales, taču izmeta ripu ārpus laukuma. Tās ir 2 minūtes
Pēc gūtajiem vārtiem tikai vienu reizi bijusi svilpe un diezgan lielā tempā spēle turpinās. Dārziņam vārtu priekšā īsti nesanāca metiens, pēc tam pēc Ģēģera metiena ripu tver Traktor vārtsargs
Aktīvi rīdzinieki arī pēc gūtajiem vārtiem. Pirmajās nepilnās 5 minūtēs Biļalovam īsti darba nav bijis.
00:55 min. Rīgas Dinamo - Traktor 1:0Marenis labi iegāja zonā, apslidoja vārtus un atdeva negaidītu piespēli uz vārtu priekšu, kur nepieskatīts bija palicis Makmilans. Dinamo leģionāram bija pietiekami laiks, lai iepauzētu, apgrieztos un precīzi mestu vārtos
Spēle sākusies
Komandas iznākušas laukumā. Tagad valstu himnas un pēc tam spēle.
Pieteikumā šovakar ir Metjū Maione, kurš atkopies no savainojuma. Vārtus sargās Biļalovshttps://www.facebook.com/dinamorigaofficial/photos/a.364698740251113/2393598827361084/?type=3&theater
Rīdzinieki pēdējās trīs spēlēs nav noslēguši pamatlaikā. Vai šovakar rīdziniekiturpinās šo tradīciju?
Rīgas komandai gan šobrīd ir nopietni sastāva iztrūkumi, jo šajā mājas spēļu sērijā traumas dēļ nevarēs palīdzēt vienības neapšaubāmais uzbrukuma līderis Līnuss Videls. Tikmēr nopietnu savainojumu turpina ārstēt uzbrucējs Gunārs Skvorcovs, kura atgriešanos laukumā pagaidām grūti prognozēthttps://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-tuvakajos-macos-nevares-palidzet-uzbrukuma-lideris-videls.d?id=50734859
KHL regulārajā čempionātā mājās spēļu sēriju svētdien sāk Rīgas Dinamo - šovakar pretiniekos Čeļabinskas Traktor. Spēles sakums pulksten 17:00