Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta piekto izbraukuma spēļu sēriju ar zaudējumu otrdien, 31. oktobrī, sāka Rīgas "Dinamo", kas Sanktpēterburgā aizraujošā duelī ar 2:3 (1:1, 0:1, 1:1) piekāpās Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītajai čempionvienībai SKA.

Tādējādi pārtrūkusi rīdzinieku sezonas veiksmīgākā spēļu sērija, kurā četros mačos pēc kārtas izdevās tikt pie punktiem.

Rīgas "Dinamo" visu maču neizrādīja nekādu bijību pret spēcīgo pretinieku un nekautrējās apdraudēt pretinieku vārtus. Visa mača gaitā SKA tā arī nespēja uzspiest savu spēles stilu, bet Rīgas "Dinamo" demonstrēja disciplinētu sniegumu, krietni apgrūtinot pretinieku sniegumu.

Mājiniekiem pirmā perioda 16. minūtē pirmos vārtus guva Jevgeņijs Ketovs, pielabojot vārtu virziena mesto ripu. Perioda priekšpēdējā minūtē Brendons Makmilans ar spēcīgu metienu panāca 1:1.

Sāpīgu momentu rīdzinieki piedzīvoja otrā perioda pašā izskaņā, 1,1 sekundi pirms signāla atskanēšanas ielaižot otro "golu". Pēdējās trešdaļas vidū SKA pretuzbrukumā teicams metiens padevās Sergejam Širokovam, kurš panāca 3:1 mājinieku labā. Rīgas "Dinamo" rokas nenolaida, treneri mačā izskaņā nomainīja vārtsargu Jāni Kalniņu pret sesto laukuma spēlētāju, un rīdzinieki savu izdevību izmantoja - burzmā ripa atleca pie Denija Kristo, kurš to raidīja vārtos. Atlikušajā laikā, iegūstot arī vairākumu, rīdzinieki vēl vienus vārtus neguva, piedzīvojot zaudējumu pamatlaikā.

Izbraukuma sērijas turpinājumā rīdzinieki 2. novembrī Maskavā spēlēs pret Mārtiņu Karsumu un "Dinamo", bet 4. novembrī viesosies Jaroslavļa pie "Lokomotiv". Pēc tam sekos valstsvienību pauze, bet KHL čempionātu Rīgas "Dinamo" atsāks 14. novembrī ar mājas spēli pret Arti Ābolu, Kristapu Sotnieku un Toljati "Lada".

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi. $duelID=839;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>