Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" otrdien, 9. oktobrī, piedzīvoja astoto zaudējumu pēc kārtas, viesos ar 1:5 (1:0, 0:4, 0:1) piekāpjoties Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītajai "Avangard" komandai.

Rīdziniekiem tā bija viena spēle sezonas 11. izbraukumā, bet tagad sekos gandrīz nedēļu pauze, kas saistīta ar valstsvienību spēlēm. Nākamo maču rīdzinieki aizvadīs 15. februārī, savā laukumā uzņemot Kazaņas "Ak Bars". Šajā sezonā Latvijas komandai vēl tikai sešas spēles.

Rīdzinieki pirmie mačā guva vārtus pēc Riharda Bukarta teicama plaukstas metienu. Tomēr rīdziniekus iegāza katastrofāli aizvadītais otrais periods, kad tika zaudēti četri vārti. Divus vārtus rīdzinieki zaudēja deviņu sekunžu laikā, perioda izskaņā vēl lielo noraidījumu 5+20 minūtes nopelnīja Roberts Mamčičs. Piecu minūšu mazākuma laikā rīdzinieki zaudēja divus vārtus, nonākot zaudētājos ar 1:5, tādējādi mača liktenis praktiski bija izšķirts.