Pirmo spēli pēc valstsvienību pārtraukuma Koninentālajā hokeja līgā (KHL) otrdien aizvadīja Rīgas "Dinamo", kas vēsturiskā mačā savā laukumā "Arēnā Rīga" uzņēma Ķīnas vienību "Kuņluņ Red Star" un zaudēja ar 2:5 (1:0, 0:3, 1:2).

Rīdzinieki pirmie mačā guva vārtus, dominēja pirmajā periodā, bet otrajā un trešajā periodā Ķīnas klubam bija pārsvars, ko viņi arī pārvērta uzvarā. Divus no pieciem vārtiem "Kuņluņ Red Star" guva mazākumā, bet vēl divus - vairākumā.

Rīgas "Dinamo" labā vārtus guva Pjotrs Ščastļivijs un Patriks Malens. Ķīnas klubam divus vārtus guva Čads Ruā, bet pa vieniem bijušais rīdzinieks Linuss Videls, Martins Bakošs un Oļegs Jašins.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā. $duelID=521;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>