Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" trešdien, 26. februārī, ar zaudējumu noslēdza kaunpilni aizvadīto regulāro sezonu, Novosibirskā ar 2:4 (1:0, 1:1, 0:3) piekāpjoties "Sibirj".

Tādējādi rīdzinieki neguva ceturto uzvaru piecos mačos, kas būtu labākais rādītājs šajā sezonā.

Pirmā perioda 12. minūtē Eštons Kārters guva rīdziniekiem pirmos vārtus, bet otrā perioda 49. sekundē Bendžamins Māršals panāca 2:0. Turpinājumā rīdzinieki ielaida četrus vārtus pēc kārtas, piedzīvojot 45. zaudējumu sezonā. Vēl trešā perioda 10. minūtē rīdzinieki bija vadībā ar 2:1, bet tad sešu minūšu laikā ielaida trīs golus, kapitulējot arī mačā.