Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jaunās sezonas pirmajā mačā ceturtdien, 3. septembrī, ar rezultātu 2:3 (0:3, 1:0, 1:0) piekāpās Nursultanas "Baris" no Kazahstānas.

Rīgas “Dinamo” šajā mačā neizdevās spēles sākums, un pirmajā periodā tika ielaisti trīs vārti, no kuriem divi – mazākumā. Precīzus metienus izpildīja Kērtiss Volks, Ņikita Mihailis un Darens Dīcs. Nākamās divas trešdaļas “Dinamo” izpildījumā bija labākas, spēles gaita izlīdzinājās, bet minūti pirms otrās trešdaļas beigām Pāvels Černovs izpildīja precīzu metienu vairākumā.

Trešā perioda izskaņa izvērtās dramatiska. Bija vairāki asumi, rīdzinieki ieguva divu vīru vairākumu, un Deniss Paršins realizēja metienu, 25 sekundes pirms pamatlaika beigām atjaunojot intrigu. “Dinamo” uzbruka līdz spēles beigām, bet trešos vārtus neguva.

Līdz ar to Pēteris Skudra "Dinamo" galvenā trenera amatā debitēja ar zaudējumu.

Portāls "Delfi" piedāvāja sezonas pirmās spēles teksta tiešraidi.