Rīgas 'Dinamo' nespēj atgūties pēc ātri zaudētiem diviem vārtiem un piedzīvo zaudējumu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā izbraukuma spēļu sēriju svētdien ar zaudējumu uzsāka Rīgas "Dinamo", kas viesos ar 1:4 (1:2, 0:1, 0:1) piekāpās Mitišču "Atlant".

Rīdzinieki pirmajā periodā 73 sekunžu laikā zaudēja divus vārtus, ko turpinājumā tā arī nespēja atspēlēt. Andris Džeriņš ar gūtajiem vārtiem līdz pirmā perioda beigām vēl samazināja starpību, bet turpinājumā vairs vārtus neguva. Savukārt "Atlant" pārspēja "Dinamo" vārtu vīru Jakubu Sedlāčeku vēl pa reizei otrajā un trešajā periodā.

KHL spēle: Rīgas Dinamo - Atlant
Rīgas Dinamo - Atlant 1:4 (spēle noslēgusies)Vārtu guvēji: Andris Džeriņš (13:02 min.) - Alberts Jaruļins (7:44 min., vair.), Sergejs Šmeļovs (8:57 min.), Igors Ļevickis (29:12 min.), Petrs Vrnaa (44:19 min.)Noraidījumi: komandas sods (2min., 7:06), Marcels Hosa (2 min., 9:49), Kaspars Saulietis (2 min., 26:44), Kaspars Saulietis (2 min., 33:36) - Dmitrijs Korobovs (2 min., 29:43), Alberts Jaruļins (2 min., 31:13)Metieni pa vārtiem: 9 (7+2) - 18 (13+5)
Izbraukuma turpinājumā Dinamo tiksies ar Kazaņas "Ak Bars" (9.decembrī), Magņitogorskas "Metallurg" (11.decembrī), "Avtomobiļist" (13.decembrī). Pēc tam rīdziniekiem spēle tikai 22.decembrī pret Jokerit (arī viesos).
Rīgas Dinamo rindās par labāko atzīts Andris Džeriņš.
Spēle noslēgusies
Tiesneši tomēr neskata video atkārtojumu strīdīgajā epizodē. Vēlāk atkārtojumā gan redzams, ka vārtu guvums tomēr nav bijis.
Dinamo vairākumsMača izskaņā Dinamo vairākums, bet tiesneši tagad pētīs video atkārtojumu
Spēles pēdējās 2 minūtes
Dinamo cenšas uzspiest uzbrukumus, bet nekas nesanāk. Joprojām bez pauzēm, tāpēc nevar tiesneši skatīt video.
Izskatās, ka būs 1:5... Vienā no epizodēm Atlant, šķiet guva vārtus. Kad būs apstādināta spēle, tiesneši skatīs atkārtojumu.
Dārziņam labs plaukstas metiens, bet vēl labāks Atlant vārtsargs
Miķelim izgājiens viens pret vienu, bet neizdodas apspēlēt vārtsargu. Izskatījās, ka Miķelis pārāk pietuvojās vārtsargam.
Dinamo pilnā sastāvā
Mazākumā labs pretuzbrukums, Pujaca metienu tver vārtsargs.
Dinamo mazākumsRīdzinieku rindās iznācis Augstkalns, kurš saņem noraidījumu
Tikmēr citā mačā Maskavas Dinamo sastāvā Kaspars Daugaviņš šodien guvis vārtus pret Sanktpēterburgas SKA
Atlant pilnā sastāvā. Arī šis vairākums dinamiešiem ļoti bāls un bezspēcīgs.
Krišjāņa Rēdliha solo gājiens, bet vārtus neizdodas gūt. Turpinājumā Atlant ļoti labi spēlē mazākumā.
Dinamo vairākumsMeijam pretinieks uzsita pa nūju no augšas, kas nav atļauts.
Rīgas Dinamo - Atlant 1:4Genovejs aizsardzības zonā savlaicīgi neizmet ripu, to pazaudē un Atlant ātri sakārto vēl vienu vārtu guvumu.
Samērā lēnā tempā iesācies 3.periods, salīdzinot ar pirmajām divām trešdaļām
Sācies 3.periods
Noslēdzies 2.periods
Miķelim skaists reids pa labo malu, viņa metienu atvaira Atlant vārtsargs, bet Videlam neizdodas iebakstīt ripu vārtos.
Saulietim asa piespēle uz vārtu priekšu, bet tur Hosu neitralizē.
Labs mazākums dinamiešiem, Atlant neko neizveidoja.
33:36 min. Dinamo mazākumsSaulietim vēl viens noraidījums
Atlant pilnā sastāvā. Neko rīdzinieki neizveidoja vairākumā, ļoti blāvs sniegums vairākumā.
Atlant komanda četratā
31:13 min. Dinamo lielais vairākumsRīdziniekiem nesekmējas vairākums, bet Atlant izmet ripu ne tikai no zonas, bet arī ārpus laukuma.
29:43 min. Dinamo vairākums
29:12 min. Rīgas Dinamo  - Atlant 1:3Sedlāčeks iegāž komandu. Vārtsargs kļūdījās izgājienā aiz vārtiem, ripa pārleca pāri nūjai un Atlant ātri sakārto vārtu guvumu.
Atlant aktīvi uzbrūk. Mājinieki, par laimi, netrāpa arī tukšā vārtu stūrī. Dinamo smagi klājas šajā mazākumā
26:44 min.Dinamo mazākumsSaulietis nospēlē asi pie apmales un saņem sodu. Izskatījās, ka pretinieks bija nestabils un pats daļēji nokrita.
Pēdējās minūtēs diezgan liela slidināšanās no zonas uz zonu. Bez momentiem, bet temps ļoti augsts.
Dinamo kārtējā kļūda vidus zonā, Atlant uzreiz izveido uzbrukumu - Sedlāčeks glābj!
2.periods sācies arī lielā tempā, bet šoreiz vairāk cīņa risinās pie apmalēm, līdz vārtiem hokejisti reti tiek.
Sācies 2.periods
Komandas atgriežas laukumā, drīz sāksies 2.periods
Noslēdzies 1.periodsLielā tempā aizvadītas arī pēdējās pirmā perioda minūtes. Sedlāčeks vēl pāris reizes apliecināja savu lielo nozīmi Dinamo sniegumā.
Dinamo kļūda uzbrukumā un seko izgājiens pa kreiso malu pret Sedlāčeku. Rīgas Dinamo vārtsargs tver ripu.
Ļoti lielā tempā turpinās spēle. Sedlāčeks atkal glābj komandu, bet pirms tam Dinamo bija laba iespēja.
13:02 min. Rīgas Dinamo - Atlant 1:2Labs Dinamo uzbrukums un Džeriņš ar teicamu plaukstas metienu samazina starpību.
Labs mazākums Dinamo izpildījumā, rīdzinieku kapteinis Hosa atgriežas laukumā
9:49 min. Dinamo mazākumsRīdzinieku "melnais posms" turpinās, Hosa pārkāpj noteikumus un dodas "pasēdēt".
8:57 min. Rīgas Dinamo - Atlant 0:2Mājinieki turpina ofensīvu un šokē rīdziniekus ar vēl vienu vārtu guvumu. Šmiļovs izgāja cauri visiem mūsējo aizsargiem un skaisti pārspēj Sedlāčeku. Skaisti vārti, bet prieka par to maz...
7:44 min. Rīgas Dinamo - Atlant 0:1Neiemet tu, iemet Tev. Vecais likums, diemžēl, nostrādā. Atlant vairākumā pārspēj Sedlāčeku ar metienu no zilās līnijas. Dinamo vārtsargs bija nosegts un neredzēja ripu.
7:06 min. Dinamo mazākumsRīdziniekiem nāksies nedaudz "piebremzēt", jo seši laukuma spēlētāji. Tiesneši to fiksē un soda Dinamo.
Genoveja metiens garām vārtiem, tad Jurčina gribēja "noķert" pretinieku vārtu vīru pretkustībā. Pagaidām centieni nesekmīgi, bet apņemšanās ļoti laba no rīdzinieku puses.
Dinamo teicami sagaida pretiniekus jau laukuma centrā, neļauj Atlant praktiski neko darīt uzbrukumā. Savukārt Atlant zonā rīdzinieki joprojām ātri un veikli. Laba cīņa pie apmalēm, aba spēka spēle.
Dinamo pirmajās minūtēs izskatās ļoti svaigi un labi atpūtušies. Ja ar tādu enerģiju turpinās, panākums neizpaliks!
Uzbrukumu vētru saceļ arī Hosas trijnieks ar Vilsonu un Ščastļiviju, taču tad "ārzemniekus" iespiež Dinamo zonā. Pārāk ilgi viņi bija laukumā un zaudēja spēkus.
Jau pirmajā minūtē divas iespējas rīdziniekiem - pirmajās sekundēs Lauris Dārziņš varēja izcelties, bet tad Miķeļa Rēdliha metienu bloķē.
Spēle sākusies
Komandas nāk laukumā, valstu himnas un tad jau spēle
Rīgas DINAMO sastāvs spēlei: Vārtsargi: #36 Jakub Sedlaček (#38 Jeff Deslauriers); Aizsargi: #9 Krišjānis Rēdlihs - #44 Oskars Cibuļskis, #5 Chay Genoway - #68 Milan Jurčina, #27 Georgijs Pujacs (A) - #23 Aleksandrs Jerofejevs, #61 Edmunds Augstkalns; Uzbrucēji: #10 Lauris Dārziņš (A) - #55 Linus Videll - #19 Miķelis Rēdlihs, #81 Marcel Hossa (C) - #16 Kyle Wilson - #24 Pjotr Ščastļivij, #87 Gints Meija - #25 Andris Džeriņš - #70 Miks Indrašis, #17 Kaspars Saulietis - #96 Māris Bičevskis - #13 Gunārs Skvorcovs.
Šīsdienas pirmajai izbraukuma tūres spēlei Maskavas apgabala Mitišču pilsētā pret vietējo ATLANT komandu Dinamo treneri pieteiks 21 hokejistu (2 vārtsargus, 7 aizsargus un 12 uzbrucējus). Pēc savainojuma sadziedēšanas ierindā ir atgriezies uzbrucējs Pjotrs Ščastļivijs, kurš spēlēs otrajā uzbrucēju trijniekā, bet vārtus sargās Jakubs Sedlačeks.
Dinamiešiem bija gandrīz nedēļa laiks atpūtai, tā kā šai spēlei visi varēja sagatavoties. Sagurumam nevajadzētu būt!https://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-garo-majas-spelu-seriju-nosledz-ar-zaudejumu.d?id=45288850
Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) izbraukuma spēļu sēriju svētdien uzsāk Rīgas Dinamo - šoreiz viesos pret Mitišču Atlanthttps://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-izbraukuma-tiekas-ar-neveiksmigi-spelejosajiem-atlant-hokejistiem.d?id=45309272