Rīgas 'Dinamo' paliek bez punktiem mačā pret KHL pastarīti
Foto: F64

Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā izbraukumā ar rezultātu 1:2 zaudēja turnīra Bratislavas "Slovan", kas līgas kopvērtējumā ieņem pēdējo vietu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līdz ar to Rīgas "Dinamo" šīs sezonas priekšpēdējā izbraukuma sērijā palika bez punktiem. Sestdien rīdzinieki izbraukumā zaudēja Minskas "Dinamo".

Vienīgos vārtus "Dinamo" labā guva Miķelis Rēdlihs, kurš pielaboja Metjū Majones mesto ripu. Savukārt "Slovan" labā vārtus guva Mareks Sloboda un Džefs Teifs.

Rīgas "Dinamo" vārtsargs Timurs Biļalovs šajā mačā atvairīja 27 no 29 pretinieku metieniem, bet rīdzinieki paši izdarīja 19 metienus pa vārtiem.

Rīgas "Dinamo" ar 54 punktiem 57 spēlēs Rietumu konferencē ieņem devīto vietu, bet astotajā vietā esošā "Soči" komanda 56 spēlēs ieguvusi 56 punktus. "Soči" pirms starptautisko spēļu pārtraukuma aizvadīs maču pret Maskavas "Spartak".

Portāls "Delfi" piedāvā mača teksta tiešraidi.

KHL spēle: Rīgas Dinamo – Bratislavas Slovan
Izšķirošajos brīžos "Slovan" ieguva ripu un neļāva Biļalovam nomanīties pret sesto laukuma spēlētāju. 
Rīgas "Dinamo" - "Slovan" 1:2. Spēle noslēgusies.
Biļalovs atsita ripu pēc ne pārāk sarežģīta metiena, taču pēc tam Videls ar savu aktivitāti centās veidot momentus savai komandai. 
Dārziņam šodien melnā diena. Dzierkals viņam iespēlēja no aizvārtes, bet Štepaneks spēja noreaģēt un atsist ripu. 
Rīgas "Dinamo" hokejistiem vēl ir piecas minūtes, lai izlīdzinātu spēles rezultātu. Rīdziniekiem šajā trešdaļā izdevies tikai viens metiens pa vārtiem, pārējie raidījumi bijuši neprecīzi. 
Videls un Dārziņš vārtu priekšā saspēlējās, bet metienu latvietim tukšos vārtos patraucēja izdarīt Kloks. Pēc tam Zaneti uzmeta no distances. 
Marenis izcīnīja ripu uzbrukuma zonā, piespēlēja Sotniekam, kura metiens lidoja garām vārtiem. Nedaudz vēlāk Meija iegāja uzbrukuma zonā un izdarīja tālu metienu. 
"Slovan" hokejisti veiksmīgi apturēja rīdzinieku uzbrukumus. Pēc tam Bratislava ieguva ripu un veiksmīgi to pieturēja, neļaujot pretiniekiem iesākt uzbrukumus. 
Vairākumā Janošiks izdarīja metienu pa "Dinamo" vārtiem, taču Biļalovs ripu droši tvēra. Citu momentu mājiniekiem vairākumā nebija. 
44:01 min. Noraidījums Rīgas "Dinamo" komandā. Rīdzinieki vēlreiz paliek mazākumā, jo ar augsti paceltu nūju bīstami nospēlēja Dzierkals. 
Lipbergs neitrālajā zonā arī labi izmantoja spēka spēli, savukārt vēlāk Videls iesāka uzbrukumu, piespēlēja Makmilanam, kuram neizdevās nogādāt ripu Džeriņam vārtu priekšā.
Rīgas "Dinamo" pirmajā minūtē trešajā trešdaļā izspēlēja pozicionālu uzbrukumu, taču nebija metiens pa vārtiem. Ališausks pēcāk pielietoja labu spēka paņēmienu. 
Sācies 3. periods.
Otrā perioda statistika:Metieni pa vārtiem: 6-9 ; Iemetieni: 11-9; Bloķētie metieni: 6-1; Spēka paņēmieni: 4-7; Laiks uzbrukumā: 1:40 - 2:56; Soda minūtes: 4-2.
Rīgas "Dinamo" - "Slovan" 1:2. Noslēdzies 2. periods.
"Slovan" hokejisti turpināja uzturēt augstu spēles tempu, izveidojot vēl vienu draudīgu pretuzbrukumu. 
Spēles turpinājumā Gimajevs izcēlās abās laukuma pusēs, apdraudot vārtus un pēc tam lēcienā uz priekšu atņemot ripu pretiniekam. Vēlāk Zīle uzmeta pa vārtiem, bet vēl mirkli vēlāk Makmilanam neizdevās trāpīt tuvējā vārtu stūrī ātrā uzbrukumā. 
"Slovan" hokejisti ilgāku laiku darbojās uzbrukuma zonā, bet tad Teifs izdarīja metienu garām tālajam vārtu stūrim. 
34:33 min. Rīgas "Dinamo" - "Slovan" 1:2 "Slovan" hokejisti aizturētā soda laikā izspēlēja uzbrukumu un izdarīja lielu spiedienu uz vārtiem. Pēc Keisija Beilija trāpījuma pa vārtu stabu no asa leņķa ripa izlēca tieši vārtu priekšā, kur Džefs Teifs bija acīgākais un izdarīja precīzu atkārtotu metienu. 
Spēles pārtraukumā Rēdlihs un Teifs saķērās un apmainījās ar sulīgiem izteikumiem. Tiesneši šoreiz karstgalvjus nesoda. 
Biļalovs glāba savu komandu no vārtu zaudējuma, kad "Slovan" hokejisti izgāja pretuzbrukumā divi pret vienu. Tad Janošiks izdarīja metienu no distances
Rīdzinieki izturēja arī šo mazākumu, bet pēc tam Rēdlihs atgriezās laukumā, un "Dinamo" bija laba vārtu gūšanas iespēja. Dārziņš vēlreiz neiemeta no pašas vārtu priekšas. 
27:52 min. Noraidījums Rīgas "Dinamo". Miķelis Rēdlihs aizsita prom uz ledus nokritušo pretinieka nūju un par to saņēma sodu. 
Pēc vairākuma "Slovan" hokejisti izveidoja divas labas iespējas uzbrukumā, bet Biļalovam izdevās vārtus nosargāt. 
Vairākumā "Slovan" izcēlās ar ātru saspēli, bet līdz labam metienam mājinieki netika. Rīdzinieki nosargāja savus vārtus. 
24:24 min. Noraidījums Rīgas "Dinamo". Pēc neprecīza metiena ripa atlēca pie Daniela Bērziņa, kuram aizsargs neļāva izdarīt metienu tukšos vārtos. Želinas Bērziņu nogāza, bet tiesneši šajā epizodē saskatīja simulāciju. 
23:25 min. Noraidījums "Slovan" sastāvā. Želins aizsardzības zonā paklupināja Makmilanu, nopelnot pirmo noraidījumu mačā. 
23:41 min. Rīgas "Dinamo" - Slovan" 1:1 Linuss Videls kreisajā malā atspēlēja ripu Metjū Majonem, kurš uzreiz uzmeta ripu pa vārtiem. Vārtu priekšā Miķelis Rēdlihs mainīja ripas lidojuma virzienu un izlīdzināja rezultātu. 
Rīgas "Dinamo" apņēmīgi iesāka šo periodu. Zīle izdarīja metienu pa vaŗtiem, kas Štepanekam lielas grūtības nesagādāja. 
Sācies 2. periods.
Pirmā perioda statistika:Metieni pa vārtiem: 10-13; Iemetieni: 11-8; Bloķētie metieni: 8-3; Spēka paņēmieni: 3-3 ; Laiks uzbrukumā: 2:26 - 3:09; Soda minūtes: 0-0
Rīgas "Dinamo" - "Slovan" 0:1. Noslēdzies 1. periods.
Lipsbergs izdarīja metienu pa vārtiem, tad Džeriņš tika pie ripas un arī centās gūt vārtus. Visa perioda garumā aizraujošs hokejs. 
Rīdzinieki veidoja nākamos uzbrukumus. Džeriņam neizdevās metiens ar nūjas neērto pusi, bet tad Videls apdraudēja vārtus. 
Dārziņš pazaudēja ripu savā aizsardzības zonā, un Teifs tika līdz vārtiem un izdarīja metienu. Biļalovs ripu tvēra. 
14:46 min. Rīgas "Dinamo" - "Slovan" 0:1 Rīgas "Dinamo" uzbrukumā Metjū Majone un Kristaps Sotnieks savā starpā nesapratās, un ripu pārtvēra Mareks Sloboda. Viņš devās pretuzbrukumā, izgāja pret Timuru Biļalovu un raidīja ripu vārtos. Daniels Bērziņš netika viņam līdzi. 
Augstā spēles tempā cīņa turpinājās arī nākamajās epizodēs. Dārziņš piespēlēja Makmilanam, kura metiens no 45 grādu leņķa tika atvairīts. Mirkli vēlāk jau pats Dārziņš meta no vārtu priekšas, bet Štepaneks neticami ar kāju atvairīja. 
Majone ieguva ripu pēc uzvarēta iemetiena un spēcīgi meta pa vārtiem, liekot Štepanekam pamatīgi iespringt, lai atvairītu ripu. Pēc tam otrā laukuma pusē Kloka metiens pēc rikošeta lidoja garām. 
Abas komandas apmainījās ar ilgstošiem uzbrukumiem, kuros īsti neizdevās radīt labas vārtu gūšanas iespējas. Spēles temps joprojām bija augsts. 
Gimajevs spēcīgi meta no tālas distances, bet vārtsargs ar kājsargu atsita. Mirkli vēlāk Dzierkals raidīja ripu garām, taču tam sekoja Červenija metiens "Slovan" ātrajā pretuzbrukumā. 
Pēc Buca uzmetiena ripa palika vārtu priekšā, bet Slobodam aizsargi neļāva izdarīt atkārtotu metienu. "Dinamo" uzbrukumā Videls centās pārsteigt pretinieku vārtsargu Štepaneku, taču šoreiz neprecīzi. 
Ļoti aktīvs spēles sākums abu komandu izpildījumā, bet "Slovan" hokejisti vēlreiz spēja apdraudēt rīdzinieku vārtus, taču ripa pēc rikošeta lidoja garām vārtiem. 
Džeriņš pārmeta ripu pāri vārtiem, bet pēc tam uzbrukums turpinājās. Metienu gan vairs uz vārtiem šajā uzbrukumā nebija. 
Jau pirmajās sekundēs "Slovan" izveidoja bīstamu uzbrukumu, un Biļalovs divreiz glāba savu komandu no vārtu zaudējuma. 
Spēle sākusies!
"Slovan" komandas sastāvs spēlei: https://twitter.com/hcslovanba/status/1092458415895523330
Rīgas "Dinamo" vārtos atgriezīsies Timurs Biļalovs, bet pēc Balinska savainojuma šoreiz nāksies iztikt ar sešiem aizsargiem. https://twitter.com/hcDINAMORIGA/status/1092456122559152129
Rīgas "Dinamo" komandu gan turpina nomocīt savainojumi. https://www.delfi.lv/sports/news/hokejs/balinskis-un-razgals-veselibas-likstu-del-atstajusi-rigas-dinamo-un-devusies-uz-latviju.d?id=50797837
Rīdziniekiem šajā mačā atkal būs iespēja saasināt cīņu par vietu izslēgšanas spēlēs. Lai arī rīdzinieki pagājušajā mačā zaudēja Minskas "Dinamo", neveiksmi piedzīvoja arī "Soči". Tāpēc astotajā vieta esošie "Soči" ir tikai divu punktu pārsvars pār Rīgu.  
Rīgas "Dinamo" hokejistiem pirms starptautisko spēļu pārtraukuma izbraukumā jātiekas ar KHL pastarīti Bratislavas "Slovan", kas ir turnīra kopvērtējuma pēdējā vietā. 

Tags

Hokejs Kontinentālā hokeja līga (KHL) Miķelis Rēdlihs Rīgas "Dinamo" Slovan
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form