Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" pirmdien neveiksmīgi turpināja izbraukuma spēļu sēriju, izbraukumā ar rezultātu 2:4 (0:1, 0:1, 2:2) piekāpjoties Rietumu konferences sāncenšiem "Soči" vienībai.

Rīgas "Dinamo" komanda ar pieciem punktiem desmit spēlēs ieņem pēdējo, 11. vietu Rietumu konferencē, bet vietu augstāk ir "Soči", kuri desmit maču laikā guvuši septiņus punktus. Krievijas klubam, kas divreiz bija triumfējis izbraukumā, šī bija pirmā uzvara mājās šosezon.

Spēles ievads noritēja vienlīdzīgi, taču "Dinamo" neizmantoja jau devītajā sekundē gūto skaitlisko vairākumu, savukārt to dažas minūtes vēlāk paveica mājinieki. Pēc Sergeja Šmeļova metiena pirmais pie ripas bija Dmitrijs Kolgotins, kurš netraucēti atklāja rezultātu.

Mača otrajā trešdaļā "Dinamo" tika pie lieliskas iespējas spēlēt piecatā pret trim "Soču" hokejistiem. Komandas galvenais treneris Pēteris Skudra pat palūdza pārtraukumu, kurā rīdzinieki tika sagatavoti gaidāmajai iespējai. Taču lielais vairākums tika izniekots.

Perioda izskaņā Genādijs Stoļarovs neizmantoja izcilu Pāvela Černova piespēli, nepieliekot ripai nūjas lāpstiņu, savukārt otrā laukuma galā Daņils Miromanovs izmantoja "dinamiešu" kļūdu – rezultāts 0:2.

Trešās trešdaļas pirmajā minūtē Metjū Majone samazināja deficītu, bet atbildi izteica Sergejs Šmeļovs, kurš, komandām spēlējot četratā, izmantoja "trīs pret viens" ātro uzbrukumu. Apmēram pusminūti vēlāk Mārtiņš Dzierkals ar teicamu metienu atkal sadeldēja starpību – rezultāts 2:3.

Turklāt piecas minūtes pirms pamatlaika beigām "Dinamo" atkal sagaidīja iespēju spēlēt vairākumā. Labu iespēju neizmantojot Laurim Dārziņam, vienatnē pret Iļju Proskurjakovu aizmuka Igors Rudenkovs, kurš ar skaistu vārtu guvumu pielika punktu spēlei.

Trešo no četriem pēc kārtas izbraukumā paredzētajiem mačiem "Dinamo" aizvadīs piektdien, viesojoties Helsinkos pie Jāņa Kalniņa pārstāvētās "Jokerit" vienības. Sezonas otrajā mačā "Dinamo" jau piekāpās Somijas komandai, zaudējot ar rezultātu 1:3.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu mača notikumu aprakstu.