Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien, turpinot savu sezonas otro izbraukuma sēriju, ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienus sērijā piekāpās latviešu uzbrucēja Miķeļa Rēdliha pārstāvētajai Jaroslavļas "Lokomotiv" komandai.

Otrā perioda desmitajā minūtē rīdziniekiem vārtus guva Andris Džeriņš, bet nedaudz vairāk kā trīs minūtes pirms pamatlaika beigām Stefans Kronvals izlīdzināja rezultātu.

Pēcspēles metienos "Dinamo" zaudēja ar 1:2. Pēcspēles metienu ceturtajā kārtā uzvaras vārtus mājiniekiem guva Emīls Gaļimovs, bet Aleksandra Ņiživija metienu atvairīja "Lokomotiv" vārtsargs Vitālijs Koļesņiks.

Pirms spēles

"Dinamo" treneri šīs dienas mačam atkal pieteikuši septiņus aizsargus un 13 uzbrucējus, un sastāvs būs praktiski tāds pats kā iepriekšējā mačā, tikai vietu vārtos ieņems sezonas pirmās spēles stabili aizvadījušais Māris Jučers. Kā ziņots, šīs sērijas pirmajā mačā Rīgas "Dinamo" ceturtdien ar rezultātu 2:5 zaudēja zaudēja Mitišču "Atlant" hokejistiem. Šajā spēlē rīdzinieku sastāvā debitēja uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, kurš komandā spēlēs Nacionālās hokeja līgas (NHL) lokauta laikā.

Pirmais periods

Pirmās trešdaļas pirmajā pusē bīstamākie momenti izveidojās septītajā minūtē, kad pēc Aleksandra Žirū noraidījuma divas vairākuma minūtes nopelnīja mājinieki. Trešdaļas 14.minūtē vēlreiz rīdziniekus mazākumā atstāja Guntis Galviņš, bet šajā laikā mājinieki neko bīstamu neradīja.

Pašā trešdaļas izskaņā pēc Miķeļa Rēdliha noraidījuma pret Miku Indraši jau vairākumā nokļuva Rīgas "Dinamo", pirmajā minūtē iespiežot pretiniekus aizsardzības zonā un izdarot vairākus ļoti bīstamus metienus. Tomēr rezultāts tā arī nemainījās un pirmajās 20 minūtēs rezultāts netika atklāts.

Otrais periods

Otrajā trešdaļā pirmās minūtes pārsvars piederēja mājiniekiem, bet piektajā minūtē "Lokomotiv" komanda pie otrā noraidījuma mačā. Šajā laikā bīstamākais moments bija, kad Aleksandram Ņiživijam veiksmīgi tika aizspēlēta ripa līdz tukšam vārtu stūrim, tomēr viņam neizdevās ieraidīt to tālāk.

Rezultātu Rīgas "Dinamo" komandai izdevās atklāt trešdaļas vidū, kad skaisti nospēlēja Gints Meija un atdeva sekmīgu piespēli Džeriņam, kuram izdevās ripu ievirzīt vārtos - 1:0. Jau īsu brīdi vēlāk vārtus izdevās gūt arī pretiniekiem, tomēr šis raidījums netika ieskaitīts, jo brīdi pirms tam bija izgrūsti vārti.

Trešdaļas beigās pārsvars piederēja "Lokomotiv" komandai, turklāt rīdzinieki divas minūtes spēlēja mazākumā Oskara Cibuļska noraidījuma dēļ, bet pēdējā minūtē noraidījumu saņēma arī Mārtiņš Karsums, tomēr rezultāts tā arī nemainījās.

Trešais periods

Kaut trešajā trešdaļā sākotnēji atkal pārsvars piederēja mājiniekiem, turpinājumā Rīgas "Dinamo" spēles gaitu izlīdzināja un neļāva pretiniekiem nepārtraukti uzbrukt. Pēdējās minūtēs spēle ritēja ļoti ātri ar abpusējiem pretuzbrukumiem, bet tomēr sekmīgāk nospēlēja "Lokomotiv" vienība un nedaudz vairāk nekā trīs minūtes pirms pamatlaika beigām pēc sekmīgas individuālās darbības izlīdzinājumu panāca Kronvals.

Jau pāris sekundes vēlāk mājinieki nopelnīja noraidījumu pret Karsumu. Rīdzinieki spēja izveidot vairākus labus momentus, tomēr neviens tā arī nebija rezultatīvs. Savukārt pamatlaika pēdējās sekundēs pāris reizes labi uzbruka "Lokomotiv" vienība.

Papildlaiks un "bullīši"

Arī papildlaikā cīņa ritēja ar aktīviem abpusējiem uzbrukumiem, bet atkal visveiksmīgākie bija vārtsargi, kas nozīmēja, ka gaidāmi pēcspēles metieni.

"Bullīšos" pirmais laukumā devās Ņiživijs, tomēr sekmīgs bija "Lokomotiv" vārtsargs Vitālijs Koļesņiks, bet pēc tam nerezultatīvs bija arī Maksims Truņovs. Otrajā sērijā Roba Šrempa metienu atvairīja Koļesņiks, bet precīzs nebija arī Aleksejs Kručiņins.

Trešajā sērijā skaistus vārtus "Dinamo" labā guva Džonsons, tomēr arī Niklass Hagmans savu iespēju realizēja - 1:1.

Turpinājumā "Lokomotiv" rindās precīzs bija Emīls Gaļimovs un rīdzinieku spēlētājam Ņiživijam bija obligāti jāgūst vārti, tomēr viņam neizdevās pārspēt Koļesņiku un rīdzinieki cieta neveiksmi.