Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" otrdien regulārā čempionāta spēlē Maskavā nenosargāja divu vārtu pārsvaru un ar rezultātu 3:4 pagarinājumā zaudēja CSKA vienībai.

Rīdzinieki bija tuvu, lai pārtrauktu neveiksmju sēriju pret CSKA komandu, kuru nav izdevies pārspēt jau septiņus gadus.

Līdzvērtīgs pirmais periods noslēdzās bezvārtu neizšķirti, bet otrā perioda ievadā Mārtiņš Dzierkals ar precīzu metienu guva spēles pirmos vārtus. "Dinamo" gan vadībā bija nedaudz vairāk par divām minūtēm, jo arī CSKA realizēja vairākumu, vārtus gūstot Konstantītam Okulovam. Taču 18. sekundes vēlāk pretuzbrukumā Andris Džeriņš pēc Mika Indraša piespēles atguva vadību Rīgas klubam.

30 sekundes vēlāk CSKA iedabūja ripu vārtos, taču Andreja Svetlakova precīzo metienu neieskaitīja, jo mirkli pirms tam viņa komandas biedra patraucēja vārtsargam Jānim Vorim. Savukārt 35. minūtē Rīgas "Dinamo" sodīja pretiniekus par kļūdu un Džeisī Lipons panāca rezultātu 3:1.

Trešajā periodā Rīgas "Dinamo" disciplinēti aizstāvējās, tomēr CSKA spēja izmantot sīkas neprecizitātes, kuras pusotrā minūtē pārvērta divos vārtu guvumos. 54. minūtes noslēgumā Maksims Mamins guva vārtus, bet 56. minūtē precīzs bija Ņikita Sošņikovs. Spēle nonāca līdz pagarinājumam, kurā pēc divām nospēlētām minūtēm Brendans Leipsigs izrāva uzvaru CSKA vienībai.

Rīgas "Dinamo"ar 24 punktiem 51 spēlē ieņem pēdējo vietu līgā, kamēr CSKA ar 79 punktiem 52 mačos ierindojas pirmajā pozīcijā Rietumu konferencē.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.