Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien savā laukumā ar rezultātu 1:2 pagarinājumā zaudēja Austrumu konferences līdervienībai Jekaterinburgas "Avtomobiļist".

Rīgas "Dinamo" komandai šī bija piektā spēle pēc kārtas, kas noslēdzās ar pagarinājumu. Tāpat rīdzinieki piedzīvoja ceturto zaudējumu pagarinājumā pēc kārtas.

Rīgas "Dinamo" labā vienīgos vārtus guva Metjū Majone, bet "Avtomobiļist" komandai precīzi meta Dens Sekstons un Fransis Parē. Abas komandas vārtus guva trešajā periodā ar nepilnu divu minūšu intervālu, bet pagarinājumā Parē vārtus guva 64. minūtē, kad izgājienā pret Kristeru Gudļevski izdarīja precīzu metienu.

Gudļevskis šajā mačā atvairīja 30 no 32 pretinieku metieniem, bet rīdzinieki izdarīja 30 metienus pa vārtiem.

Rīgas "Dinamo" ar 48 punktiem 49 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem devīto vietu. Līdz izslēgšanas spēļu zonai "Dinamo" pietrūkst trīs punkti. "Avtomobiļist" ar 79 punktiem 50 mačos ir Austrumu konferences līderpozīcijā.

Portāls "Delfi" piedāvāja šīs spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.