Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" pirmdien izbraukuma spēļu sēriju turpināja ar zaudējumu, viesos ar rezultātu 2:3 (1:2, 1:0, 0:1) piekāpdamies Ņižņijnovgorodas "Torpedo" komandai, kuras treneru korpusā strādā Sandis Ozoliņš.

Rīgas "Dinamo" ar 17 punktiem 38 spēlēs saglabā pēdējo vietu KHL, bet "Torpedo" vienībai panākums ļāvis nostabilizēties Austrumu konferences "play-off" zonā. Bijusī Pētera Skudras vadītā komanda 40 mačos sakrājusi 45 punktus.

Jau spēles pirmajās divās minūtēs Ņižņijnovgorodas sporta pilī sanākuši līdzjutēji varēja redzēt divus vārtu guvumus. Vispirms piespēlē kļūdījās "dinamietis" Deniss Paršins, izveidojot laukuma saimniekiem ātro uzbrukumu, kuru realizēja Ivans Čehovičs. Taču tūlīt atbildi vairākumā deva "Dinamo" – Mārtiņa Dzierkala metienu pielaboja Rihards Bukarts.

Perioda gaitā abas komandas pa divām reizēm spēlēja vairākumā, tomēr nākamie vārti tika gūti vienādos skaitliskos sastāvos, kad izcilu Endija Mīlija piespēli izmantoja Damirs Žafjarovs.

Spēles otrajā periodā krietni vairāk labu vārtu gūšanas iespēju bija viesiem. Vienu no tādām izmantoja Rihards Bukarts, kurš vienatnē aizbēga pret Ņikitu Serebrjakovu. Taču "Dinamo" neguva vārtus gan pāris citos draudīgos ātrajos uzbrukumos, gan spēlē piecatā pret trijiem mājiniekiem.

Trešā trešdaļa sākās ar piesardzīgu hokeju, tomēr iniciatīvu atguva "Torpedo" komanda. Tā gan uzvaru nesošos vārtus guva pēc veiksmīgas epizodes spēles 57. minūtē. Aizsargs Marks Marins trāpīja pa Mika Indraša slidu, ripai nejauši pēc rikošeta nonākot Ivana Naļimova sargātajos vārtos.

Nākamo spēli "dinamieši" aizvadīs trešdien, kad spēkosies Maskavā pret Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto "Spartak" komandu.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu mača notikumu aprakstu.