Noslēdzot mājas spēļu sēriju, pirms kārtējās izbraukuma tūres Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā Rīgas "Dinamo" ceturtdien "Arēnā Rīga" uzņēma Minskas "Dinamo" vienību un, izlaižot no rokām uzvaru divas sekundes pirms pamatlaika beigām, izcīnīja panākumu "bullīšos".

Jau spēles sākumā rīdzinieki saņēma "aukstu dušu", kad pirmā perioda otrajā minūtē Deivids Būts izvirzīja vadībā viesus. Minskas "Dinamo" dominēja šajā trešdaļā, kas tā arī noslēdzās ar rezultātu 1:0 viņu labā.

Otrajā trešdaļā spēles raksturs kardināli mainījās, periods sākās ar ilgu rīdzinieku ofensīvu, kas trešdaļas vidū deva augļus — Brendons Makmilans izlīdzināja rezultātu — 1:1.

Trešajā trešdaļā komandas turpināja spēlēt aktīvu uzbrukuma hokeju, un mājiniekiem izdevās izvirzīties vadībā. Komandas kapteinis Lauris Dārziņš no Miķeļa Rēdliha piespēles guva skaistus vārtus — 2:1.

Pamatlaika beigās Minskas "Dinamo" nomainīja vārtsargu Jūnasu Enrotu pret sesto laukuma spēlētāju, un, kad jau šķita, ka rīdziniekiem būs izdevies noturēt sev labvēlīgu rezultātu, Aleksejs Tereščenko divas sekundes pirms pamatlaika beigām rezultātu izlīdzināja — 2:2.

Papildlaikā, lai arī minskieši nopelnīja noraidījumu, Rīgas "Dinamo" nespēja gūt uzvaras vārtus, un spēle turpinājās ar "bullīšiem". Tajos veiksmīgāki bija rīdzinieki, elegantus uzvaras vārtus gūstot Metjū Majonem.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!