Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" jau ceturto reizi šajā sezonā piekapās Čerepovecas "Severstaļ" vienībai, piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 2:3.

Šajā sezonā "Severstaļ" trīs reizes mačus pret Rīgas "Dinamo" uzvarēja ar vienu vārtu starpību, bet reizi – ar divu vārtu starpību.

Spēles pirmajā periodā "Severstaļ" guva divus vārtus skaitliskajā vairākumā, abas reizes precīzus metienus izdarot Kirilam Adamčukam. Pamazām rīdzinieki spēles gaitu izlīdzināja un, kā jau ierasts šajā sezonā, devās atspēlēties. Vispirms Miks Indrašis pretuzbrukumā izdarīja skaistu metienu tālajā vārtu stūrī, 33. minūtē vienu golu atspēlējot. Savukārt 54. minūtē rīdzinieki rezultātu izlīdzināja, kad vēl vienā pretuzbrukumā Indrašis atspēlēja ripu Džeisī Liponam, un viņš šajā epizodē nepievīla.

Tomēr pie punktiem rīdziniekiem šajā mačā tikt nebija lemts, jo trešo reizi vairākumu realizēja "Severstaļ". Vārtu priekšā precīzi nospēlēja Jonass Netinens, kurš izrāva uzvaru komandai no Čerepovecas.

Rīgas "Dinamo" nākamā spēle būs 2. februārī, kad izbraukumā būs jācīnās ar Maskavas CSKA.

Portāls "Delfi" piedāvā teksta tiešraidi.