Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" sestdien piedzīvoja otro zaudējumu otrajā izbraukumu spēļu sērijas mačā, viesos ar rezultātu 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) piekāpjoties Jaroslavļas "Lokomotiv" vienībai.

Rīgas "Dinamo" ar desmit punktiem 25 spēlēs saglabā pēdējo vietu Rietumu konferencē un līgā. Savukārt "Lokomotiv" hokejisti pēc panāuma ar 38 punktiem 27 spēlēs pārliecinošāk ieņēmuši trešo vietu Rietumu konferencē.

Pirmā trešdaļa viesiem no Latvijas padevās diezgan veiksmīgi, brīžiem ilgstoši kontrolējot ripu. Perioda pēdējā minūtē disciplinēto sniegumu gan pārtrauca Kristapa Zīles noteikuma pārkāpums. Jaroslavļas hokejisti otrā perioda ievadā vairākumā trāpīja pa stabu, bet rupju Tonija Sunda kļūdu uz zilās līnijas neizmantoja Vladimirs Tkačovs, kura izgājienu apturēja Staņislavs Gaļimovs.

Laukuma saimnieki savu iespēju gan sagaidīja. Jau pēc trešā "dinamiešu" mazākuma Antons Landers bija pirmais pie atlēkušās ripas, trāpot to pustukšos vārtos. Par epizodi gan sūkstījās Gaļimovs, tomēr video atkārtojuma pieprasīšana rezultātus nenesa.

Šāda opcija būtu noderējusi minūti vēlāk, kad pēc Roberta Mamčica kļūdas Pāvels Kudrjavcevs jau panāca rezultātu 2:0. Metiena brīdī Gaļimovam virsū gan bija uzkritis Arturs Kajumovs, kurš vārtu vīram traucēja pārvietoties pa vārtsarga laukumu.

Abas ielaistās ripas sagrāva Rīgas komandas iespējas "aizķerties" spēlē. Trešā perioda ievadā Jegors Korškovs pēc Rīsa Skārleta kļūdas tika pie iespējas vienatnē izrēķināties ar Gaļimovu, bet goda vārtus viesu labā guva Gļebs Zirjanovs, kurš četrās spēlēs jau sakrājis trīs precīzus metienus.

Nākamo spēli "Dinamo" aizvadīs pirmdien, kad viesosies pie Mitiščos bāzētās Pekinas "Kuņluņ Red Star" vienības. Tā tikpat mačos sakrājusi par diviem punktiem vairāk.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu mača notikumu aprakstu.