Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā trešdien Čehovas "Vitjazj" "tradīcijas" turpināja Džons Mirasti, vēsta Krievijas masu mediji.

Mirasti trešdien mačā pret Astanas "Baris", kurā Astanas komanda uzvarēja ar 6:2, divreiz izkāvās ar bijušo "Vitjazj" spēlētāju Džošu Gretonu. Par pirmo kautiņu pirmā perioda sākumā abi hokejisti nopelnīja pa piecām soda minūtēm. Otro reizi abi hokejisti "satikās" 13.minūtē, kad tiesnesis abus noraidīja līdz spēles beigām.

Abi hokejisti šosezon jau izpelnījušies ievērojamus sodus. Mirasti 19 spēlēs sapelnījis 73 soda minūtes, bet Gretonam 19 spēlēs ir 80 soda minūtes. Pagājušajā sezonās Gretons "Vitjazj" rindās 35 spēlēs nopelnīja 277 soda minūtes.