Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Novosibirskas "Sibirj" trešdien sarūgtināja Rīgas "Dinamo" vienību, pirmās trešdaļas gaitā divreiz skaisti gūstot vārtus ātrajos uzbrukumos.

Jau ziņots, ka "Dinamo" trešdien mājās ar rezultātu 2:3 (0:2, 1:0, 1:1) piekāpās Novosibirskas "Sibirj" komandai.

Mājinieku labā izcēlās Gļebs Zirjanovs un Miks Indrašis, bet "Sibirj" vienības rindās pa vārtu guvumam Pekam Jormakam, Jūso Pūstinenam un Ņikitam Šaškovam.

Pietiekami nozīmīgi notikumi norisinājās pirmajā trešdaļā, kad pusotras minūtes laikā Jormaka un Pūstinens guva vārtus ātrajos uzbrukumos. "Dinamo" no rezultāta 0:2 atspēlējās, bet uzvaras vārtus guva Šaškovs.