Visa šī mācību gada garumā 49 3. un 4. klases un 1186 bērnu no visas Latvijas sportoja piecas reizes nedēļā, projekta gaitā tika rīkotas draudzības sacensības, vērtētas skolēnu sekmes, noskaidrojot sešas labākās klases, kuras Jelgavā sacentās finālsacensībās.

Finālsacensībās iekļuva Daugavpils 3.vidusskolas 3.a klase; Krimuldas vidusskolas 3.klase, Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas 3.a klase, Ķekavas vidusskolas 3.b klase, sākumskolas "Taurenītis" 3. klase (Jūrmala) un Ādažu vidusskolas 3.g klase.

Finālsacensību dalībniekiem bija jāveic ne tikai vairākas stafetes un jāatbild uz zināšanu konkursa jautājumiem, bet arī bija jārāda žūrijai iepriekš sagatavots priekšnesums "Tikai mēs tā protam".

Vērtējot gan skolēnu sekmes, draudzības sacensību rezultātus, kā arī finālsacensību rezultātus, kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Krimuldas vidusskolas 3. klases skolēni. Viņi balvā ieguva vasaras nometni Ventspilī, zelta medaļas un diplomus par dalību projektā, kā arī ceļojošo kausu.

Sudraba godalgu ieguva Ādažu vidusskolas 3.g klase, bet bronza tika Ķekavas vidusskolas 3.b klases audzēkņiem. Ceturtajā vietā ierindojās sākumskolas "Taurenītis" 3. klase no Jūrmalas, piekto pozīciju ieņēma divas klases – Daugavpils 3. vidusskolas 3.a klase un Kuldīgas Alternatīvās sākumskolas 3.a klase.

Pēc finālsacensību dalībnieku apbalvošanas, muzikālu pārsteigumu skolēniem bija sagādājuši grupas "Musiqq" mūziķi, kuri bērnus priecēja ar savām populārākajām dziesmām.

"Šis ir bijis neaizmirstams piedzīvojums daudziem skolēniem visa mācību gada garumā un tādēļ vēlos pateikties visiem 1186 dalībniekiem, pedagogiem, vecākiem par atbalstu un vēlmi sportot piecas reizes nedēļā. Esam ieguvuši plašu atbalstu, jo "Sporto visa klase" ir interesants, radošs un pozitīvs pasākums, kas nostiprina bērnu veselību, uzlabo stāju, dod iemaņas strādāt komandā un motivāciju nodarboties ar fiziskām aktivitātēm", izsakās projekta idejas autors un LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers. "Raugoties finālsacensības, nevienu brīdi mūs nepameta sajūta, ka sekojam līdzi lielām sporta sacensībām, kas aizrauj to dalībniekus un skatītājus."

"Sporto visa klase" turpināsies arī 2016./2017. mācību gadā. Plānots, ka projektā piedalīsies un piecas reizes nedēļā sportos jau nepilni 3000 dalībnieku, pārstāvot 107 izglītības iestādes, 128 klases no 56 Latvijas novadiem un pilsētām.

Projekta mērķis ir četru mācību gadu laikā mērķtiecīgi uzlabot visu klases skolēnu fizisko sagatavotību, stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu, sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) pilnveidojot metodisko programmu 3. – 6. klašu grupai.

Veicot projekta dalībnieku aptauju, 92% skolēnu atzina, ka viņiem patīk piedalīties projektā "Sporto visa klase", 91% vecāku ļoti pozitīvi novērtēja projektu, savukārt projektu kā ļoti pozitīvi novērtēja 94% skolotāju.