Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās LOK projekta "Sporto visa klase" atlases sacensības 3. klašu komandām, kuras sacentās tautas bumbas turnīrā. Valmierā tikās septiņas projekta dalībkomandas un nepārspēta visās spēlēs palika Valmieras Pārgaujas sākumskolas 3.c klase, kuras Olimpiskais audzinātājs ir Jolanta Dukure.

Vidzemes Olimpiskajā centrā tikās septiņas "Sporto visa klase" dalībnieces – Valmieras Pārgaujas sākumskola, Valmieras 5. vidusskola (abas Valmieras pilsēta), Limbažu sākumskola (Limbažu novads), Stalbes vidusskola (Pārgaujas novads), Laurenču sākumskola (Siguldas novads), Krimuldas vidusskola (Krimuldas novads) un Drabešu sākumskola (Amatas novads).

Visās sešās spēlēs uzvaras izcīnīja Valmieras Pārgaujas sākumskolas 3. c klase, kļūstot par tautas bumbas turnīra uzvarētāju. Otro vietu turnīrā izcīnīja Krimuldas vidusskolas 3. klase. Saspringta cīņa risinājās par trešo vietu, divām komandām gūstot vienādu punktu skaitu un savstarpējā spēlē cīnoties neizšķirti.

Tikai pateicoties labākai punktu attiecībai trešo vietu izcīnīja Limbažu sākumskolas 3. a klase, apsteidzot Stalbes vidusskolas komandu. Piektajā vietā turnīru noslēdza Valmieras 5. vidusskola, bet sestie Laurenču sākumskola.

Projektā "Sporto visa klase" šogad iesaistījušās 43 skolu 3. klases, kuras par iekļūšanu finālsacensībās cīnās 6 apakšgrupās. Lai iekļūtu finālsacensībās tiek ņemti vērā tautas bumbas rezultāti, mācību sekmes un paveikts labais darbs.