Fotoreportāža: 'Triatel xRace' Ventspils nakts posmā uzvar EBIKE
Foto: www.xrace.lv

Aizvadītās nedēļas nogalē Ventspilī norisinājās trešais "Triatel xRace" piedzīvojumu sacensību seriāla posms, kas šoreiz bija nakts posms.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sacensībās ar lielu atrāvienu uzvarēja komanda EBIKE, otrie finišēja komandas ISOSTAR un aiz viņiem "Montažnieks-D", informē rīkotāji.

Nakts posmi, kas ir "Triatel xRace" piedzīvojumu sacensību katra gada seriāla tradīcija, atšķīrās ne tikai ar to, ka dalībniekiem distanci jāveic tumsā, cīnoties ar miegu, bet arī, ka distances ir garākās nekā parasti. Par pārsteigumu organizatoriem, līderu komandas varēja noturēt lielu ātrumu arī tumsā. Tā ātrākā "Garmin" sporta klases komanda EBIKE paveica distanci ap 100km skrienot, braucot ar velo un laivu 6 stundās un 56 minūtēs, apsteidzot ISOSTAR komandu par 21 minūti un "Montažnieks-D" vairāk kā par pusstundu. Šīs trīs komandas kļuva arī par uzvarētājiem uzņēmumu garajā distancē. Savukārt "Sportland" tautas distancē uz pjedestālu uzkāpa jaunie līderi - ventspilnieku komanda "Mežā galvenais", kas finišēja 4 stundās un 46 minūtēs, paveicot ap 70km distanci. Uzņēmumu īsas distances trijnieks ir komandas "Impro", "Statoil Miles" un "Initiative Latvia".

"Posms bija aizraujošs no sākuma līdz pat finiša līnijai. Nepieciešamība pārdomāt vairākus soļus uz priekšu, liela stratēģiju izvēle, kā pildīt uzdevumus, neļāva mums atslābināties līdz pat pēdējai minūtei. Distances laikā vairākas reizes bijām apsteigti ar citām līderu komandām, toties riskantais lēmums par komandas dalīšanos vienā no distances uzdevumiem, ļāva mums atrauties un noturēt pārsvaru līdz pašam finišam," stāsta uzvarētāju "Ebike" kapteinis Andris Ansabergs.

""Triatel xRace" norisinās 4 gadus un jau 3. gadu kā obligātais posms ir nakts posms. Lai arī distances veikšanā naktī prasa lielāku fizisko spēku, asāku prātu un spēju noturēt uzmanību par spīti miegam, dalībnieki it īpaši gaida un novērtē šos posmus. Komandas, kas startē xRace vairākus gadus, šo posmu Ventspilī atzina ka īpaši skaistu, aizraujošu, kas prasīja labu komandas sadarbību, uzmanību un precizitāti. Arī mums kā organizatoriem nakts posmi ir sarežģītāki, tādēļ dalībnieku labas atsauksmes pēc posma un Ventspils domes aicinājums arī nākošgad organizēt pie viņiem sacensībās ir labākais novērtējums mums," bilst "Triatel xRace" organizators Jānis Vanags.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Triatel xRace sacensības šogad norisināsies vēl divās Latvijas pilsētās 17.augustā Rīgā – Rīgas svētki 2013 ietvaros un noslēguma posms ar kopvērtējuma apbalvošanas ceremoniju 21.septembrī Jūrmalā un tās apkārtnē.

Sacensību pamatā ir orientēšanās, braukšana ar velosipēdu, airēšana, kā arī citi aizraujoši prāta un nedaudz ekstrēmi speciālie uzdevumi. Atkarībā no izvēlētās distances trasē pavadītais laiks ir no 1,5 līdz 8 stundām.

Tags

Rīgas svētki Statoil Triatel Ventspils dome XRace
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form