'Ghetto Games' aicina doties pārgājienā 'Hike for fun'
Foto: Publicitātes foto

Sākoties vasarai, "Ghetto Games" komanda aicina aktīvā dzīves veida piekritējus šajā nedēļas nogalē vienoties gājienā "Hike for fun", pašiem izvēloties maršrutu un distances garumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Sports un fiziskas aktivitātes ir neatņemama sastāvdaļa ilgmūžīgai dzīvei. Mūsdienu apstākļi un tehnoloģijas bieži vien nozog laiku, kurš būtu jāvelta sev, tāpēc lai arī šobrīd laiks ir neprognozējams un ikdienas ritms ir ieņēmis zemo startu, Ghetto Games komanda aicina ikvienu iepazīt tuvāk savu apkārtni un doties 6. jūnijā #hikeforfun pārgājienā, kurā ir iespējams izveidot pašam savu maršrutu vai iedvesmu smelties jau no izveidotām piedzīvojumu takām," aicina rīkotāji.

Tāpēc "Ghetto Games" aicina pulcēties kopā ģimenēm un nelieliem draugu pulciņiem līdz 5 cilvēkiem, un doties dabā, lai izzinātu savu apkārtni, kā arī lietderīgi pavadītu laiku kopā. Dalība pasākumā ir bez maksas. "Katrs atsevišķi, bet tomēr visi kopā dosimies piedzīvojumos un iesāksim vasaru ar sportisku un aizraujošu pastaigu," teikts aicinājumā.

Pārgājiena galvenais mērķis nav noiet pēc iespējas ātrāk vai vairāk kilometrus, bet gan kustēties un būt kustībā, taču lai pasākums būtu interesantāks un azartiskāks Ghetto Games komanda ir izveidojusi dažādus izaicinājumus, kuros var piedalīties visa ģimene vai katrs atsevišķi:
• izveidot interesantāko maršrutu, un dalīties ar to savos sociālajos tīklos;
• kopā ar ģimeni ir iespēja piedalīties konkursā sadarbībā ar Maxima "Maksimālā ģimene", kurā tiks vērtēts ģimenes noieto km skaits, interesanta pieeja pārgājiena apģērba utt;
• vēlamies izcelt arī radošas un sportiskas sievietes, tāpēc Hike Lady, vērtēs sievietes vecuma grupās 18-24, 25-35, 36+;

Kā atzinuši daudzi veselības un sporta jomas pārstāvji garas pastaigas un došanās dabā veicina un uzlabo muskuļu izturību, kauli kļūst stiprāki un miegs pēc garām pastaigām ir dziļāks, veselīgāks un kvalitatīvāks. Pārgājieni Eiropā tiek organizēti arī kā saliedētības pasākumi starp uzņēmuma darbiniekiem, un viena no valstīm, kas veiksmīgi šādu modeli attīsta ir Slovēnijā.

Savus rezultātus ikviens dalībnieks varēs sūtīt uz Whatsapp numuru +371 26912065. Lūgums no organizatoru puses savā telefonā lejuplādēt aplikāciju, kurā ir iespējams sekot līdzi noietajiem km un laikam!

Pārgājiens tiek rīkots #FORFUN projekta ietvaros, kurā piedalīties ir aicināts ikviens. Dalībniekiem ir iespēja nodarboties ar trīs disciplīnām - skriešana, iešana un riteņbraukšana. Katru dienu sūtot savus rezultātus, savā starpā viens otru motivējot un sacenšoties, dalībnieki maina savus ikdienas paradumus, pievēršoties veselīgam dzīvesveidam.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form