Neatkarības dienas velobraucienā Jūrmalā uzstāsies leģendārā Latvijas grupa 'Jumprava'
Foto: Publicitātes foto

Par godu Latvijas Republikas Neatkarības pasludināšanas 25.gadadienai, šī gada 4.maijā Jūrmalā norisināsies vērienīgs Neatkarības dienas velobrauciens. Pasākumā kā īpašie viesi uzstāsies leģendārā Latvijas grupa "Jumprava". Visi velobrauciena dalības maksās iegūtie līdzekļi tiks ziedoti labdarībai – velosipēdu iegādei Jūrmalas pilsētas bērnunama "Sprīdītis" bērniem, informē rīkotāji.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Velomaratonā piedalīties aicināti ne tikai sportisti, bet arī tie, kam riteņbraukšana ir vaļasprieks, tostarp ģimenes un bērni. Maratona distances ir pielāgotas katra dalībnieka spējām – Sporta distance (125 km); Tautas distance (40 km); Ģimenes distance (14 km); kā arī īpaša Bērnu distance. Dalības maksa maratonā ir 1 eiro, bet bērniem un skolēniem dalība braucienā ir bez maksas.

Pasākuma laikā, visas dienas garumā par muzikālo pavadījumu un pozitīvu noskaņu rūpēsies DJ Toms Grēviņš, bet ģimenēm būs pieejama plaša izklaides un atrakciju programma. Par godu Latvijas Republikas Neatkarības pasludināšanas 25.gadadienai, pasākuma vietā būs izveidota īpaša novēlējumu siena, kur ikviens apmeklētājs varēs atstāt personīgu vēstījumu Latvijai svētkos.

Pasākuma organizatori un atbalstītāji sarūpējuši vērienīgu balvu fondu – 15 000 eiro vērtībā. Pirmo 10 vietu ieguvēji kopvērtējumā Sporta un Tautas distancēs saņems naudas balvas, bet pārējos dalībniekus un tos, kas dzimšanas dienu svin 4.maijā, sagaida pārsteiguma balvas. Pie naudas balvām tiks arī katrs simtais maratona dalībnieks Sporta un Tautas distancēs.

Tags

Jumprava (grupa) Toms Grēviņš
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form