Latvijas pārstāvju uz olimpisko spēļu norises vietu izlidos ar aviokompānijas "Lufthansa" reisu (LH891) pulksten 14:15 no starptautiskās lidostas "Rīga".

Uz Londonu dosies šķēpa metēji Vadims Vasiļevskis, Ainārs Kovals, Zigismunds Sirmais, Līna Mūze, Sinta Ozoliņa-Kovala un viņu trenere Valentīna Eiduka, kā arī brīvās cīņas atlēti Anastasija Grigorjeva, Armands Zvirbulis un treneri Visvaldis Freidenfelds, Sergejs Kursītis. Viņiem pievienosies arī Zvirbuļa sparinga partneris Andrejs Šmigarevs un Grigorjevas sparinga partneris Aleksandrs Truškins

Vēl ceturtdien uz olimpiādes norises vietu dosies skrējēji Poļina Jeļizarova un Dmitrijs Jurkevičs, un viņu treneri treneri Viktors Lācis un Romualds Jurkevičs. Tāpat uz sacensībām dosies džudists Konstantīns Ovčiņņikovs un viņa sparinga partneris Vsevolods Zeļonijs, kā arī sporta ārste Digna Jukmane.

Savukārt riteņbraucējs Aleksejs Saramotins 26.jūlijā Londonā ieradīsies no Nicas.

XXX Vasaras olimpiskās spēles Londonā oficiāli atklās 27.jūlijā. Atklāšanas ceremonija sāksies pulksten 23:00 pēc Latvijas laika. Pirmā oficiālā pilnā sacensību diena būs 28.jūlijs, kad sadalīs pirmos 12 medaļu komplektus.

Londonas olimpiskās spēles risināsies līdz 12.augustam. Kopumā sacensībās startēs 10 250 sportisti no 205 valstīm, kuri cīnīsies par 302 medaļu komplektiem 36 sporta veidos.

Jau vēstīts, ka Londonas olimpiskajās spēlēs Latvija pieteikusi 46 sportistus, tomēr jau tagad ir skaidrs, ka startēt varēs ne vairāk kā 45 no viņiem, jo Latvijas rekordistam 100 metru sprintā Ronaldam Arājam jūnija beigās tika veikta pārrautās Ahileja cīpslas operācija.