Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien izcīnīja piekto vietu Eiropas čempionāta 10 kilometru sprinta sacensībās.

Rastorgujevs pieļāva vienu kļūdu divās šaušanās un finišā par 37,1 sekundi atpalika no uzvarētāja – Krievijas sportista Alekseja Volkova. Ātrāk par Rastorgujevu finišēja vēl viens Krievijas un divi Ukrainas biatlonisti, savukārt par 1,3 sekundi no viņa atpalika bulgārs Vladimirs Ilijevs.

Pārējiem Latvijas biatlonistiem 80 dalībnieku konkurencē veicās šādi: 29.vietu, nekļūdīgi šaujot, izcīnīja Rolands Pužulis, 41.vietā ar divām kļūdām ierindojās Artūrs Koļesņikovs, bet 64.vietā palika Toms Praulītis, kas šaušanā kļūdījās trīs reizes.