Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs otrdien, 29.janvārī, Rūpoldingā pasaules čempionātā juniorieim ieņēma 38.vietu 15 kilometru individuālajā distancē.
Rastorgujevs pieļāva četras kļūdas šaušanā un visas četras jau pirmajā šaušanā, kas arī liedza viņam ieņemt augstāku vietu. Vēl no Latvijas sportistiem Andrejs Lupins (četras kļūdas šaušanā) ieņēma 56.vietu, Artūrs Švūksts (piecas kļūdas šaušanā) – 73.vietu, bet Gatis Ganiņš (sešas kļūdas šaušanā) – 75.vietu.

Par pasaules čempionu 15 kilometru individuālajā distancē kļuva francūzis Žans Gijoms Betrī, kurš šaušanā pieļāva tikai vienu kļūdu. Tikai 0,6 sekundes viņam zaudēja divas kļūdas šaušanā pieļāvušais krievs Antons Šipuļins, bet bronzas medaļu ieguva cits Krievijas biatlonists Dmitrijs Bļinovs. Viņš pasaules čempionātam zaudēja nedaudz vairāk kā pusminūti.