Latvijas biatlona veterāns Ilmārs Bricis ceturtdien Norvēģijā izcīnīja 28.vietu Pasaules kausa pēdējā posmā 10 kilometru sprintā.

Bricis kā vienīgais no Latvijas sportistiem kvalificējās iedzīšanas braucienam, jo Andrejs Rastorgujevs ieņēma 66.vietu, bet pasaules čempionātā labi nostartējušais Edgars Piksons palika tikai 75.vietā. Sacensībās startēja 92 sportisti.

Par sacensību uzvarētāju kļuva vācietis Andreass Birnbahers, kurš par 10,2 sekundēm apsteidza zviedru Bjērnu Feriju un par 44 sekundēm savu tautieti Aleksandru Volfu. Visi pirmo trīs vietu ieguvēji šaušanā kļūdas nepieļāva.

Bricis šaušanā bija precīzs, taču slēpojumā nebija tik ātrs un finišā uzvarētājam zaudēja 1:46,8 minūti. Rastorgujevs šaušanā kļūdījās trīs reizes (+2:56,1 minūtes), bet Piksons – divas reizes (+3:14,3 minūtes).

Tādējādi Rastorgujevam un Piksonam sezona ir beigusies, jo pēdējā posmā ir palikušas tikai iedzīšanas un masu starta sacensības, kurās viņi nepiedalīsies.