Latvijas biatlonisti sestdien Rūpoldingā, Vācijā, pasaules čempionātā (PČ) 10 kilometru sprintā palika aiz 60 labākajiem un nekvalificējas dalībai iedzīšanas distancē.

Rolands Pužulis ieņēma 78. vietu, Edgars Piksons finišēja 81., Andrejs Rastorgujevs - 83., bet Arturs Koļesņikovs ierindojās 89.vietā 138 dalībnieku konkurencē, liecina rīkotāju informācija.

Par pasaules čempionu kļuva francūzis Martēns Furkads, par 15,1 sekundi apsteidzot sudraba laureātu Norvēģijas biatlonistu Emilu Hegli Svendsenu. Gan Furkads, gan Svendsens veica pa diviem soda apļiem, bet zviedram Karlam Johanam Bergmanam nekļūdīga šaušana palīdzēja izcīnīt bronzu.

Vēlāk sestdien 7,5 kilometru sprintā startēs sievietes, tostarp Anete Brice, Žanna Juškāne un Baiba Bendika.

PČ turpināsies līdz 11.martam. Svētdien cīņa par medaļām būs iedzīšanā.