Latvijas biatloniste Madara Līduma, kura vienīgā ieguva tiesības startēt svētdienas Pasaules kausa posma 10 km iedzīšanas distancē, iekļūstot starp 60 ātrākajām piektdienas sprintā, šai disciplīnā ierindojās 42. vietā.

Pirmajā šautuvē Līduma sašāva visus mērķus, otrajā un trešajā pa vienam neprecīzam raidījumam, bet pēdējā šautuvē „pēc piena” bija trīs šāvieni, un finišā posma uzvarētājai, zviedrietei Helēnai Ekholmai Latvijas sportiste zaudēja piecas minūtes un 16,2 sekundes.

Neskatoties uz sniegputeni un diezgan spēcīgo vēju, Ekholma no 40 mērķiem netrāpīja tikai vienā, otrajā šautuvē, un svinēja pirmo uzvaru šai sezonā.

Divreiz garām šāva otrās vietas ieguvēja un PK līdere, somiete kaisa Mekerainena, kura finišā no Ekholmas atpalika 32 sekundes. Trešajā vietā ierindojās baltkrieviete Darja Domračova, kurai bija trīs nesašauti mērķi.