Pilota Ralfa Bērziņa pilotētais Latvijas četrinieks svētdien Šveicē pasaules junioru čempionātā ierindojās astotajā vietā.

Bērziņš ar stūmējiem Arni Bebrišu, Edgaru Nemmi un Lauri Kaufmani pirmajā braucienā ierindojās devītajā vietā desmit ekipāžu sacensībās, bet otrajā sasniedza septīto labāko rezultātu, summā finišējot astotajiem 1,82 sekundes aiz uzvarētāja šveicieša Mihaela Fogta.

Par 0,86 sekundēm no Fogta atpalika vācu pilots Jannušs Jonass, bet par sekundi - Maksimiliāns Illmanis.

Jau ziņots, ka piektdien par pasaules vicečempioniem U-23 vērtējumā divniekos kļuva Dāvis Kaufmanis un Ivo Dans Kleinbergs.

Pasaules U-23 čempionāta ieskaitē startēja piecas ekipāžas.

Savukārt junioru pasaules čempionātā Emīls Cipulis un Arnis Bebrišs finišēja septītajā vietā, bet Ralfs Bērziņš/Edgars Nemme ierindojās astotajā pozīcijā.

Pasaules junioru čempionātā kopumā startēja 16 ekipāžas.

Pasaules junioru čempionātā bobslejā Šveicē divnieku un četrinieku ekipāžām sportisti paralēli cīnās arī U-23 ieskaitē. Junioru ieskaitē startē sportisti, kuri nav pārsnieguši 26 gadu vecumu.