Jauno bobslejistu un skeletonistu atlases testi notiks maija izskaņā
Foto: F64

Jauno bobslejistu un skeletonistu atlases testi notiks 30. maijā no pulksten 11.00 līdz 14.00 Murjāņu sporta ģimnāzijas (MSĢ) manēžā. Atlases kandidāti tiks sadalīti vairākās grupās, lai nepārsniegtu atļautos 25 cilvēkus vienlaikus, ziņo Latvijas Bobsleja un Skeletona federācija (LBSF).

Katram kandidātam, kurš būs aizpildījis pieteikuma anketu līdz 24. maijam, nākamnedēļ e-pastā tiks nosūtīts vingrinājumiem atļautais laika nogrieznis, kurā būs jāizpilda skriešana 30 metru gaitā skeletonistiem un bobslejistiem, kā arī trenažiera stumšana bobslejistiem.

Iesildīšanās pirms startiem notiks ārpus manēžas, varēs izmantot MSĢ brīvdabas stadionu, kas atrodas 250 metru attālumā.

Pārģērbšanās notiks ārpus manēžas. LBSF rekomendē ierasties jau sporta apģērbā. Manēžā ģērbtuves nebūs pieejamas, būs pieejamas tikai tualetes. Līdzjutēji manēžā netiks ielaisti.

Jauno bobslejistu un skeletonistu atlases testi tiks rīkoti, ievērojot visus epidemioloģiskos drošības nosacījumus: divu metru ievērošana, roku un inventāra dezinfekcija.

Uz bobslejistu atlasi tiek aicināti spēcīgi, ātri un sevis apliecināt griboši jaunieši, vēlams no 16-26 gadu vecumam, augumā no 175 cm un vairāk. Būtu labi, ja kandidāti spētu veikt 30 metrus gaitā vismaz 3,20 sekundēs.

Atlasei var pieteikties gan vīrieši, gan sievietes. Tāpat tiek meklēti arī jauni talanti skeletonā. Īpaši tiks gaidīti jaunieši un jaunietes, kas dzimuši vēlāk par 2006. gada 1. janvāri.

Pieteikuma anketa atrodama šeit:
https://www.bobslejs.lv/pieteikuma-anketa

Tags

Bobslejs Skeletons
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form