Izdevuma "Sporta Avīze" tradicionālajā aptaujā, kas tika rīkota jau 15. reizi, par 2010. gada labāko Latvijas sportistu atzīts skeletonists, olimpiskais vicečempions Martins Dukurs.

Martinu Dukuru pirmajā vietā ierindoja 45 no 50 ekspertiem. Vēl viņš saņēma četras otrās un vienu trešo vietu, ekspertu vērtējumā tiekot pie 339 punktiem.

Otro vietu izcīnīja citi Vankūveras Olimpisko spēļu sudraba godalgas ieguvēji, kamaniņu braucēji Andris un Juris Šici, kuri saņēma 199 punktus, bet trešo vietu ar 187 punktiem izcīnīja BMX riteņbraucējs Māris Štrombergs, kurš par sešiem punktiem apsteidza tāllēcēju Inetu Radēviču.

Dukurs šogad triumfēja Pasaules kausa izcīņā un Eiropas čempionātā, bet Vankūveras olimpiskajās spēlēs izcīnīja otro vietu.

Pagājušā gada uzvarētāji, Jāņa Miņina bobsleja ekipāža, šoreiz palika sestajā vietā, piekāpjoties arī Martina Dukura brālim Tomasam.