Latvijas skeletonists Martins Dukurs Pasaules kausa izcīņas posmā Leikpleisidas trasē ASV piektdien izcīnīja ceturto pozīciju.
Dukurs pirmajā braucienā trasi veica 55,23 sekundēs, savukārt otrajā - 54,76 sekundēs un divu braucienu summā no sacensību uzvarētāja amerikāņa Ērika Bernotasa atpalika par 1,01 sekundi. Latvietis pirmajā braucienā uzrādīja ceturto rezultātu, bet otrajā braucienā - trešo labāko.

Vēl viens Latvijas sportists - Tomass Dukurs - pēc pirmā brauciena atradās 15.pozīcijā, savukārt otrajā braucienā uzrādīja pēdējo, 20.rezultātu no tiem sportistiem, kas tam bija kvalificējušies, un 20.vietā ierindojās arī divu braucienu summā. No Bernotasa viņš atpalika par 2,50 sekundēm.

Sacensībās otrajā vietā ierindojās kanādietis Džons Montgomerijs, bet trešo vietu ieņēma vēl viens amerikānis Zaks Lunds.