Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Tīruma trešdien Vācijā, Kēnigzē trasē, ieņēma 20.vietu Pasaules kausa izcīņas kārtējā posmā, bet viņas māsa Maija Tīruma pirmajā braucienā piedzīvoja kritienu.

Par sacensību uzvarētāju kļuva vāciete Natālija Geizenberge, kura divu braucienu summā par 0,020 sekundēm apsteidza savu tautieti un pirmo četru posmu uzvarētāju Tatjanu Hifneri. Trešo vietu ieņēma kanādiete Aleksa Gofa, kura uzvarētājai zaudēja 0,459 sekundes.

Elīza Tīruma pirmajā braucienā bija 19.vietā, bet otrajā noslīdēja kopvērtējumā uz 20.pozīciju. Viņa uzvarētājai zaudēja 3,166 sekundes.

Pasaules kausa kopvērtējumā Hifnere ar 485 punktiem saglabā pārliecinoši līderpozīciju, 390 punkti ir Geizenbergerei, bet trešajā vietā ar 345 punktiem ir vēl viena Vācijas sportiste Anke Višņevski.

Maija Tīruma ar 119 punktiem ieņem 17.vietu, bet Elīza Tīruma ar 41 punktu atrodas 25.vietā.