Nāciju kausa sacensībās kamaniņu sportā piektdien Vinterbergas trasē trešo vietu divniekos izcīnīja Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš, kvalificējoties Pasaules kausa otrā posma pamatsacenībām.

Vinterbergas trasi latvieši veica 44,301 sekundē, uzvarētājiem zaudējot 0,141 sekundes.

Tikmēr vīriešu vieninieku sacensībās labāko sniegumu no Latvijas sportistiem demonstrēja Inārs Kivlenieks, kas ierindojās ceturtajā vietā un braucienā uzrādīja laiku 53,197 sekundes. No līdera viņš atpalika 0,084 sekundes. Tikmēr Kristaps Mauriņš ieņēma 18. vietu, bet Artūrs Dārznieks palika 34. pozīcijā.

Pamatsacensībām kvalificējās Kivlenieks un Mauriņš, bet Dārznieks palika aiz "svītras".

Sieviešu konkurencē Ulla Zirne Nāciju kausā izcīnīja vien 26.vietu, kas viņai neļaus piedalīties pamatsacensībās.

Vietu nedēļas nogalē gaidāmajā Pasaules kausa posmā iepriekš jau bija nodrošinājuši Andris un Juris Šiči, Mārtiņš Rubenis, kā arī Elīza Tīruma.