Piektdien, 28. janvārī Vācijas pilsētā Vinterbergā tika aizvadīta 37. junioru pasaules čempionāta pirmā sacensību diena, kurā par godalgām cīnījās vīrieši, kā arī sieviešu divvietīgās ekipāžas, ziņo Latvijas Kamaniņu sporta federācija (LKSF).

Junioru sieviešu divvietīgo ekipāžu konkurencē abas Latvijas ekipāžas tika uz goda pjedestāla. Marta Robežniece/Kitija Bogdanova pirmajā braucienā uzrādīja otro labāko finiša laiku. Savukārt otrajā braucienā duetam labākais rezultāts, kas divu braucienu summā sportistēm garantēja vietu uz goda pjedestāla otrā pakāpiena.

Otrai Latvijas ekipāžai Viktorijai Ziediņai/Selīnai Elizabetei Zvilnai abos braucienos trešais ātrākais finiša laiks un bronzas godalga.

Pirmo vietu ieņēma Vācijas duets Luisa Romanenko/Paulīne Peca, kuras par 0,049 sekundēm apsteidza Robežnieci/Bogdanovu, bet par 0,446 sekundēm pārspēja Ziediņu/Zvilnu. Kopā sacensībās piedalījās 11 divvietīgās ekipāžas.

Vīriešu konkurencē 27. vietu izcīnīja Roberts Dreimanis. Savukārt Kaspars Rinks pēc pirmā brauciena ieņēma astoto vietu, taču otrajā braucienā jaunais sportists piedzīvoja kritienu.