Kamaniņu braucēja Elīna Ieva Vītola un Latvijas kamaniņu stafetes komanda sestdien Sanktmoricā izcīnīja sudraba medaļas Eiropas junioru čempionātā, ziņo Latvijas Kamaniņu sporta federācija.

Vītola uzvarētājai Verēnai Hoferei no Vācijas divu braucienu summā zaudēja 0,345 sekundes.

Eiropas čempionāts norisinājās vienlaicīgi ar Pasaules kausa posmu, kurā 11.vietu izcīnīja Anda Upīte, bet 14. pozīcijā bija Sigita Bērziņa.

Stafetē Latvijas komandas sastāvā startēja Vītola, Gints Bērziņš un Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, kuriem sudrabs gan Eiropas čempionātā, gan Pasaules kausa posmā. Latvieši sacensību uzvarētājiem vāciešiem zaudēja 1,745 sekundes.

"Komandu stafetē startējām ar optimismu, ka varam pacīnīties ar spēcīgajiem Itālijas un Krievijas sportistiem, jo Vācijas atlēti bija galvastiesu pārāki. Esmu ļoti apmierināts ar rezultātu, bet ne kvalitāti," pēc sacensībām pauž junioru izlases galvenais treneris Zintis Šaicāns.

Jau ziņots, ka turpat Sanktmoricā sestdien uzvaru jauniešu A sacensībās izcīnīja Bērziņš.