Latvijas kausā startēs visi Latvijas vadošie kamaniņu braucēji
Foto: F64

28. decembrī Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē norisināsies 2019. gada "Latvijas Kauss" kamaniņu sportā, kas pulcēs gan visus Latvijas izlases sportistus, gan juniorus un jauniešus. 27. decembrī oficiālajos treniņbraucienos sacensībām kvalificējies 68 sportisti.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pieaugušo konkurencē starp vīriem labākos laikus abos treniņbraucienos uzrādīja Inārs Kivlenieks, kamēr divvietīgo ekipāžu konkurencē brāļiem Šiciem labākais laiks pirmajā braucienā, bet Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš bija labākie otrajā braucienā. Starp dāmām ātrākais laiks pirmajā braucienā Kendijai Aparjodei, savukārt otrajā braucienā Elīzai Caucei.

No vīru starta startēs tikai vīrieši, bet no sieviešu starta – dāmas, juniores, divvietīgās ekipāžas un jaunieši A. No sieviešu starta pakājes startēs jaunietes A un jaunieši B, bet no junioru starta jaunietes B, jaunieši C un jauniešu A divvietīgās ekipāžas.

Sacensību programma:
28.decembris
09.00 2 Sacensību braucieni Vīri, Juniori, Dāmas, Juniores, Jaunieši "A", Divvietīgās ekipāžas, Divvietīgās ekipāžas - Juniori
10.15 2 Sacensību braucieni Jaunietes "A", Jaunieši "B"
11.15 2 Sacensību braucieni Jaunietes "B", Jaunietes "C", Jaunieši "C", Divvietīgās ekipāžas - Jaunieši un Jaunietes
13.00 Apbalvošana

Tags

Kendija Aparjode brāļi Šici Elīza Cauce Inārs Kivlenieks Kamaniņu sports
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form