Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs piektdien Kazahstānā izcīnīja 13.vietu Pasaules kausa kārtējā posmā 1500 metru distancē.

Silovs startēja A divīzijā un finišēja ar rezultātu 1:47,45 minūtes, uzvarētājam krievam Denisam Juškovam zaudēja 2,39 sekundes. Otrais šodien palika nīderlandietis Koens Varveijgs, bet trešais polis Zbigņevs Brutka . Pēc trīs Pasaules kausu posmiem 1500 m distancē Haralds ar 51 punktiem atrodas 16 vietā pasaules rangu tabulā .

Rīt Haraldam starts 1000m distancē A divīzijā . Starts notiks pl 15.10 .

Atlase uz Soču Olimpiskajām spēlēm notiek pēc četriem Pasaules kausa posmiem - Kalgari , Soltleiksitijas , Astanas un Berlīnes . Berlīnes posms notiks nākošās nedēļas nogalē . Pasaules Kausa ranga pirmie 20 sportisti kvalificēsies automātiski Soču olimpiskajām spēlēm ,vēl 20 sportistus pievienos pēc uzrādītiem labākiem laikiem distancēs . Kā arī ir jāuzrāda atlases normatīvs . Vīriešiem tie ir 1000 m distancē - 1.10.80, 1500 m distancē - 1.48.50 un 5000 m - 6.33.00 Dotajā mirklī Haralds Silovs ir izpildījis laika normatīvus 3 distancēs 1000 m distancē viņam ir 17. labākais rezultāts , 1500 m - 22. labākais un 5000 m ir 27. labākais uzrādītais laiks pasaulē .