Sportistes karjeru nolēmusi noslēgt 23 gadus vecā kalnu slēpotāja Agnese Āboltiņa, kura 2014. gada Soču ziemas olimpiskajās spēlēs izcīnīja 31. vietu supergiganta disciplīnā, vēsta pati Āboltiņa sociālajā vietnē "Instagram".

"Pienāk brīdis, kad katram stāstam jābeidzas. Teikt ardievas šim brīnišķīgi skarbajam sporta veidam bijis smags lēmums, tomēr zinu, ka tas ir pareizs. Lai gan esmu pieredzējusi vairāk nekā varētu vēlēties, nespēju sagaidīt, kā mana dzīve turpināsies. Paldies pilnībā katram cilvēkam, kurš padarījis manu dzīves ceļojumu tik īpašu," no profesionālā sporta atvadījās Āboltiņa.

Vēl tikai sestdien, 6. aprīlī, Āboltiņa izcīnīja trešo vietu Somijas čempionāta nobrauciena sacensībās.

2014. gada olimpiskajās spēlēs labākie sportistes sasniegumi bija 31. vieta supergigantā, bet slalomā latviete ierindojās 37. pozīcijā.

Komentāros slēpotājai atbalstu pauduši vairāki cilvēki, to skaitā kalnu slēpotāja Lelde Gasūna, kura vienīgā februārī Latvijas kausa otrā posma slaloma sacensībās pārspēja Āboltiņu.

"Tu salauzi man sirdi," noteica vien Gasūna.