Latvijas kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks svētdien izcīnīja 62.vietu pasaules junioru čempionātā milzu slaloma sacensībās.

Divu braucienu summā Zvejnieks par 17,3 sekundēm atpalika no uzvaru izcīnījušā Francijas sportists Aleksa Pinturo.

Par sasniegumu Zvejnieks saņēma 116,11 FIS kategorijas punktus.

Otrajā vietā ierindojās austrietis Vincents Krīhmairs, bet trešo vietu ieņēma cits Francijas sportists Matjē Faivrē.

No pārējiem Latvijas sportistiem Toms Sarkanis ierindojās 79.vietā 83 finišējušo dalībnieku konkurencē, saņemot 247,09 FIS punktus, bet Vankūveras olimpisko spēļu dalībnieka jaunākais brālis Miks Zvejnieks nefinišēja pirmajā braucienā.

Pirmdien pasaules čempionātā notiks sacensības slalomā, kas ir Kristapa Zvejnieka spēcīgākā disciplīna, 3.februārī risināsies nobrauciena sacensības, bet dienu vēlāk sportisti sacentīsies supergigantā.