Latvijas slēpotājs Raimo Vīgants sestdien Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) sacensībās distanču slēpošanā 15 kilometru distancē klasiskajā stilā ieņēma 44.vietu, bet Samanta Krampe desmit kilometros klasiskajā stilā ierindojās 51.vietā.

Vīgants 15 kilometros finišēja 40 minūtēs un 59,8 sekundēs, sasniedzot 94,56 FIS punktus un uzvarētājam mājiniekam Īvo Niskanenam piekāpjoties trīs minūtes un 29,7 sekundes.

Pārējās vietas uz goda pjedestāla sadalīja Krievijas sportisti - Aleksejs Červotkins un Ivans Jakimuškins -, kuri no uzvarētāja atpalika attiecīgi 5,4 un 26,3 sekundes.

Startēja 99 slēpotāji.

Sieviešu sacensībās Bruno Krampe veica distanci 35 minūtēs un 29,8 sekundēs, sasniedzot 214,36 FIS punktus. Viņa no uzvarētājas - Krievijas sportistes Natālijas Ņeprjajevas - atpalika par sešām minūtēm un 56,3 sekundēm.

Ņeprjajeva par 13,2 sekundēm apsteidza komandas biedreni Tatjanu Sorinu un par 18 sekundēm - Viktoriju Karlu no Vācijas.