Čehijas vīriešu hokeja izlase svētdien izcīnīja trešo uzvaru olimpiskajā hokeja turnīrā, automātiski iekļūstot ceturtdaļfinālā, bet Japānas sieviešu izlase pārspēja Zviedriju un nodrošināja sev cīņu par piekto vietu.

Čehijas hokeja izlase trešajā grupu turnīra spēlē ar 4:1 (1:1, 0:0, 3:0) pārspēja Šveices valstsvienību, divus vārtus gūstot mača izskaņā, raidot ripu tukšos pretinieku vārtos. Ar šo uzvaru čehi automātiski iekļuva turnīra ceturtdaļfinālā, bet Šveice sacensības turpinās ar izslēgšanas turnīra pirmo kārtu.

Divus vārtus Čehijas izlases labā guva Mihals Ržepiks, pa vieniem Dominiks Kubaliks un Romāns Červenka, bet šveiciešiem vienīgos vārtus guva Tomass Rufenahts.

Čehijas izlase ar divām uzvarām pamatlaikā un vienu "bullīšos" ieņem pirmo vienu A grupas kopvērtējumā.

Sieviešu hokeja turnīra Japānas izlase sīvā cīņā ar 2:1 pagarinājumā pārspēja Zviedriju, nopelnot cīņu ar Šveici par piekto vietu. Zviedrietes ar apvienoto Korejas izlasi tiksies spēlē par septīto vietu.