LOK olimpiskās komandas sastāvu nosauks 21.janvārī

Aldons Vrubļevskis
Foto: F64

Otrdien, 21.janvārī, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) nosauks Olimpiskās komandas sastāvu startam XXII ziemas olimpiskajām spēlēm Sočos, informē LOK.

Olimpiskās komandas sastāva paziņošana notiks 21.janvārī, pulksten 15:30 "Olimpiskajā Sporta Centrā". Preses konferencē piedalīsies LOK prezidents Aldons Vrubļevskis, LOK ģenerālsekretārs un Olimpiskās delegācijas vadītājs Žoržs Tikmers, kā arī LOK Izpildkomitejas locekļi un federāciju pārstāvji.

Olimpiskā kvalifikācija sportistiem noslēgsies 19.janvārī, bet 20.janvārī visām ziemas sporta veidu federācijām LOK ir jāiesniedz savu pārstāvēto sporta veidu kandidātu saraksts dalībai Olimpiskajās spēlēs, kas no 7. - 23.februārim notiks Krievijas pilsētā Sočos.

 Hokeja, slidošanas (ātrslidošana un šorttreks), biatlona, slēpošanas (distanču un kalnu slēpošana), kamaniņu sporta, kā arī bobsleja un skeletona federācijas apstiprināšanai LOK Izpildkomitejas sēdē iesniedz sarakstus ar sporta veidu atlētiem, treneriem un apkalpojošo personālu.

21.janvārī, LOK Izpildkomitejas sēdē, iesniegtie saraksti tiks izmantoti par pamatu Latvijas delegācijas sastāva apstiprināšanai.

Source info

DELFI Sports


Lasi vēl

Tuvākie Latvijas izlases starti
Tuvākās medaļu izcīņas