Latvijas kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks otrdien Pekinas olimpiskajās slaloma sacensību pirmajā braucienā nesasniedza finišu.

Zvejnieks, kurš startēja ar 48. numuru, pieļāva kļūdu jau īsi pēc starta, taču noturējās trasē. Turpinājumā trases vidusdaļā viņš tomēr neizbrauca cauri vārtiem un viņa rezultāts netika ieskaitīts.

Savukārt sacensībās uzvarēja Francijas kalnu slēpotājs Klemāns Noels, kurš pēc pirmā brauciena bija tikai sestajā pozīcijā. Noels otrajā braucienā bija viens no diviem sportistiem, kuram izdevās veikt trasi ātrāk nekā 50 sekundēs. Francūzis divu braucienu summā finišēja minūtē un 44,09 sekundēs.

Otro vietu ieņēma pirmā brauciena līderis austrietis Johaness Štrolcs, kurš divu braucienu summā piekāpās uzvarētājam 0,61 sekundes. Štrolcam izvērtās neveiksmīgs otrais brauciens, tajā esot tikai 13. ātrākajam sportistam.

Bronzas godalgu izcīnīja norvēģis Sebastians Foss-Sūlevogs, piekāpjoties Noelam 0,7 sekundes.

Pirmajā braucienā uz starta līnijas stājās 88 sportisti.

Svētdien milzu slalomā Zvejnieks izcīnīja augsto 26. vietu. Zvejnieka vecākais brālis Kristaps Zvejnieks pirms četriem gadiem Alpu kombinācijas disciplīnā ieņēma 26. vietu. Savukārt valsts rekords pieder Ivaram Ciagunam, kurš 2002. gadā Solteiksitijas spēlēs finišēja 25. pozīcijā slaloma disciplīnā.